Hikaye yazmak hakkinda? (Wattpad)?

Merhaba arkadaslar Wattpad adli amator hikaye yazma sitesini cogunuz duymussunuzdur. Oncelikle yetenegim var, istesem gayet iyi yazabilirim ama ilham gelmiyor ve başlayınca devamini getiremiyorum, takilip kaliyorum. Bazi hikayelere bakiyorum gercekten cok acemice yazilmis, yazim hatalari vs vs. Ama takipci sayisina okunma sayisina bakiyorum benden fazla. Ne yapabilirim ilham gelmesi icin :/

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• burdan tanıstıgım bir arkadas bana bu siteyi önermişti vede hoşuma gitti 3 4 hikaye okudum da güzel yazanlarda var hikaye pek ilgimi cekmiyor benim daha cogunlukla siir yazdıgım için siirlere göz atıyorum ve onlarda güzel yani
    iyiki o arkadasım önermis siteyi bana burdan teşekkür ediyorum ona :)
    sana gelince arkadasım içinden nasıl geliyorsa öyle yaz duygularını kullan eski anlarından esinlen mesela inşallah tuttugun kalem iyi şeyler cıkarır inşallah :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 7

• Bende de öyle. Ama 10 yıl önce bir roman yazdım ve sadece bir kişiye okudum. Bayıldı. Ama 2 yıl sonra yaktım.
    Şimdi kafamda bir kaç yazı var, ama bir türlü yazmamıyorum.

0|0
    0|0
    • Neden yaktın?

• Anladım. Umarim şimdi iyisindir.

• 1. Mütevazı olun...
    2. Bol bol okuyun...
    3. Hayalgücünüzü zorlayın...
    4. Diyene bakmayın zira ben de rotamı kaybettim...
    5. Okuyun...
    6. İnanın...
    7. Her şey takipçi demek değildir...

0|0
    0|0
  • Yabanci disinda pek hikayeye bakmiyorum. Tutan hikayelerin cogu ergen isi o yüzden dilbilgisini önem vermiyor olmalari bundandir konu odaklilar kisacasi. Senin hikayenin adi neydi bakarim bir ara?

0|0
    0|0
  • Bende okuyorum ama yazma yetenegimin olmasini cok isderdim :-\ kendine yazarlarn hayatini ornek al pes etme bence iyi bir yazarin zamana ihtiyaci vardr ;-)

0|0
    0|0
  • Aynen senin gibi düşünüyorum. Çok saçma yazıları bile beğenebiliyorlar. Reklam yap sende onların altında :D

0|0
    0|0
  • başkalarının hikayelerini beğen eğer öyle bir durum varsa instagram gibi düşün reklamını yap önce ;)

0|0
    0|0
  • ya ben yazıyordum orada :D ama sildim hikayemi. Çok güzeldi :d baya tutmustu da :d bölümleri sıkmadan kısa tut :d cokta kısa olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...