Kader ama nasıl olur sizce güzel bile olsan olmuyor?

arkadaşlar evlenecek erkek nasıl bulunur
helede evkızıyken nasıl bulunur
güzel olsanda bakan yok gören yok
etrafıma bakıyorum evkızı olan bile çok yakışıklı düzgün erkeklerle evleniyor bu nasıl oluyor
tamam kader evlilik ama nasıl oluyor bana bir tane düzgün adam rast gelmedi
siz nasıl evlendiniz

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç görücü gelmiyor mu ya?
    Benim 17 yaşında eski sevgilime bile haftada bir geliyorlardı?

0|0
    0|0
    • görücü oluyor ama mutlaka bişeyler oluyor vazgeçiyorlar sebeb ne bilmiyorum

• Kısmetin mi kapalı acaba dua et ayet falan oku dinle netten biraz bence
      netten Hiç beklemediğin kişi hiç beklemediğin zaman sana açılabilir herkesin bir sevdiği vardır ve herkesi de bir seven gerçekten bu söz çok doğru inan

• bilmiyorum kısmtimmi kapalı ama böyle işte

Erkekler Ne Diyor 16

• allah dağına göre kar verirmiş sen nasılsan karşına öyle birisi çıkar merak etme, kısmetini bekle sadece.

0|0
    0|0
  • Bacım eger arkadan iş pişirmiyosan senin kadar temiz olan kız az bu devirde ; herkes kendi gibi olanı bulur unutma ! Tevekkül et ve bekle inşallah diledigin gibi biri karsına cıkacaktır

2|0
    0|0
  • Kısmet be güzelim, belki böylesi senin için hayırlı.

0|0
    0|0
  • abla valla bildiğim kadarıyla doğum ölüm ve evlilik bu üçü değiştirilemiyor hepsi kaderde yazılı yani üstünde fazla durma

0|0
    0|0
    • Senin inancın olan kaderde hiç birşey değiştirilemez, allahın gördüğünü nasıl değişitiricen?

Ha diğer türlüsüne gelirsen doğum, ölüm (o bile tartışılır) okay ama evliliğin ne alakası var amk?

• Olmuyorsa fazla zorlamamak lazim. Her iste vardır bir hayir.

0|0
    0|0
    • evde kaldım millet dalga geçiyor bu hayır mı

• Biz de hatun bulamiyoz (tabii evlenecek) dert yaniyoz mu olmuyor iste naapak.

• o zaman benimde bir sorum var siz efendi ev kızları olarak nerde bulunuyorsunuz size nasıl ulaşabiliyoruz erkek tarafı olarak bizimde sıkıntımız budur

0|0
    0|0
  • Önceden nasıldı? Akraba eş dost çevre arkdaş, arkdaşım Arkdaşı, düğünler bayramlar... 2000 senedir böyle... Şimdi de aynı olabilir

0|0
    0|0
  • ben de yakışıklıyım ama dürüst ev kızına rastlamadım kusura bakma tam dürüst diyorum kalkıyor erkek kuzenleri ile denize giriyor bikini ile onlar benim kardeşim deyip aynı çekyatta yatıyor en dürüstü bu daha ne diyeyim ben rastlamadım

0|0
    0|0
    • ben öyle biri degilim
      aynı çekyatta yatılmaz kuzen bile olsa nikah oluyor demi
      kuzenlerde birbiriyle evleniyor bu olmaz ama el sıkışmaz falan daha yakın uzun süre kalamam ben

• işte benim karşılaştığım en dürüstü bu ona göre düşünün eee boşuna bekar kalmadık yani

• belkide bu soruyla bulacaksın :))

0|0
    0|0
  • kaybedenler kulübünü izledin mi

0|0
    0|0
  • Güzelsen resim atmalısınki burdan bile talip çıkar sana =)

0|0
    0|0
  • Gizli gizli ne işler çeviriyosun sen bakıyım hmmmmmmm? :))

0|0
    0|0
  • Guzelsen ben aliyim seni ne dion :)

0|0
    0|0
  • Bende hep bunu merak etmişim dir nerede o bizim temiz ev kızları onlarla nasıl tanışılır diye

0|0
    0|0
    • etrafına bak çok tur da bakan yok illa çalışan kadın mı olması gerek yani olamıyoruz
      ailem çalışmamı istemiyor

• ya biz koca bulamıyoruz sen çalışmayan kadın diyorsun
      ama koca bulamıyoruz derken ipe sapa gelmez serseri benle evlensin demiyorum düzgün allah korkusu olan güzel ahlaklı işi gücü olan adam yok dedigim bu

• Tanışmak istiyorum seninle izin verirsen. Bana ulaşırsan sevinirim

• cafelere çay bahçelerine sinemalara git sporcu bul garanti olur spor salonlarına git sporcular çok iyi insanlardır

0|0
    0|0
    • ben tesettürlüyüm ne spor salonu diyorsun zayıfım da
      cafede çay bahçesinde bulunmuyor çok gittim ama peşine takılan olurda niyeti cddi yok

• yanlış anlamazsan sana birşey söyleyim tek tip giyinmeyin aranızda ceket pantolon ya da kot pantolon ve ya modern giyinenler var makyaj yapmış parfümler falan kendisine bakan kadın olduğunun farkında çekinmeyen kız kadın görüyorum rahat tipler var eşim olmasını içimden geçirdiğim tipler olmuştur gördüklerimden çalışıyor musun bilmiyorum ama iş bul çalış insanlardan uzak durmayın hoş sohbet olanlar cana yakınlar gözden kaçmaz saygılar

• hani sen çalışıyodun?

0|0
    0|0
    • çalışmıyorum hiç çalışmadım

Kızlar Ne Diyor 5

• Kültür & Sanat iyiymiş :D

0|2
    1|0
  • Ev kızı olduğun sürece erkekleri tanıman ve düzgün bir birliktelik kurman mümkün değil maalesef. Dışarı açıl biraz :)

0|0
    0|0
    • çalışma imkanım yok olmuyor iş ortamı bana olmuyor

• evkızıyım kıyafetim giyimim öyle çalışma ortamı olmuyor kıyafete ailem öyle giyinmeme karşılar

• İşte tamamen aile yapından kaynaklanıyor bu durum. Benim ailem de öyle maalesef :(

• valla kader kısmet çık dışarı bul ayağına gelsin.

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız be kardeşim... cevabını bilsem de yazsm sana!

0|0
    0|0
    • ben evde kaldım üzülüyorum ya
      bizim akrabaların çogu evlendi çocuklu hava basıyor resmen

• kader kardeşim ne yapabilirsin? Allah çıkaracak karşına...

• korkuyorum ya ömürboyu bekar kalmaktan ya da istemedigimle evlenmekten allah korusun
      bize bitane düzgün rast gelmez mi ya

• kulaga pek hos gelmiyor ama internetten tanısabilirsiniz ve platoniksevdali arkadasın yazdıgına katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...