Fotoğraf hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizin başınıza böyle birşey gelseydi nasıl bir durumda olurdunuz?

Olay şu kız sahte profili olan bir çocukla sevgili veyatta nişanlı ve resimlerin onun olduğunu sanıyor ama değil büyük bir şok geçirmiş garibim acıdım.

Sizin başınıza böyle birşey gelseydi nasıl bir durumda olurdunuz ?

link

Güncellemeler:
Bu arada çocuğun bulabildiği 47 tane fake hesabı var -.-

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• yazık kıza ya.. ama hiç buluşmamış görmemiş mi çocuğu.. görmeden nasıl nişanlım diyebiliyor onu da anlamadım.. ama suç biraz da kızda bence.

0|0
    0|0
    • Olay şu yani telefonda felan konuşuyorlar sonra orda sözde nışanlı oluyorlar hiç buluşmadan o nışanlım dediği çocukta sahte resimleri koyuyor haliyle tip var çocukta -.-

• :) anlamadığım şey şu bende emoyum veya apaçiyim ozaman ya :) nedense böyle erkekleri emo veya apaçi olarak görüyosunuz

• evet napalım bizim toplumumuz pek alışık değil böyle şeylere :))

Kızlar Ne Diyor 6

• oha yazık ya cok üzüldüm şu an

0|0
    0|0
  • salak salak sitelere girip kendini teşhir edersen fakende çıkar klonlanırsında ayrıca kızı nasıl kandırdıysalar kızdada malak potansiyeli çok fazla yazık ya sadece acıyorum

0|0
    0|0
    • O Çocuğun 130 b abonesi var 4000 küsür arkadaşı fame lan o -.-

• görmeden nişanlanmış dmek:D görmeden evlenip çocuk da yapar bunlar beklerim

0|0
    0|0
  • görmeden nasıl nişanlanmişlar ya yazık biraz aklınızı basınıza toplayin :(

0|0
    0|0
  • yorum yok.

0|0
    0|0
  • daha çocuğu görmemiş nişanlandım diyor. gitmiş ayrı ayrı yüzük almışlar facede 123 takıyoruz diyip takmışlar galiba :S töbe estafur

0|0
    0|0
    • Facedeki kızların çoğu evlilik hayali kuruyor her sevgilisi ile

Erkekler Ne Diyor 2

• nisanli mi :D oha :D

0|0
    0|0
  • Ordaki nasıl kız yaaa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...