Elektro gitar mı? Piano mu almalı?

Bir türlü elektro gitar mı piano dersi mi alacağıma karar veremiyorum ikisinde de deneyimliyim. Çok zor. Elektro gitarla pianoyla çalacağın her şarkıyı çalamazsın. Aynısı piano için de geçerli. Elektro gitarı daha havalı buluyorum ama bir yandan da pianonun o yumuşaklığı bastırıyor. Ne seçeceğim bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Enstrümanın kendi havası olmaz. Çalanın havasıdır o. Fazıl say dinleyince misal o piyano olur sana karizma timsali.

ikisi çok farklı aletler kanımca. Dusun tasın, hangi müziği yapmak hosuna gider? Ne dinlemeyi seversin? Vs vs karar senin.

0|0
    0|0
    • Yalnız şunu da hesaba kat. Bir keman bir çello klasik müziğin yapı taşlarıdır. Bir Steve vai konserinde o keman elektrodan daha bir rock olur. Bir çello apocalyptica parçasında sana heavy gelir, hard rock gelir.

teşekkürler, bol şans. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bass gitar çalıyorum, elektro da çalmışlığım vardır. Elektro gitar çalmak zevkli ama bir bayana da pianoyu yakıştırmıyor değilim. :)

1|0
    0|0
  • keman al.

1|0
    0|0
  • asi ruhlu musun hanımefendi mi? bu sorunun cevabına göre seçimini yapabilirsin sanırım

1|0
    0|0
  • Çok zorlandım şimdi ikiside birbirine çok yakın enstrumanlar :D
    Dalgamı geçiyosun esrar mı çekiyorsun anlamadım :))

Elektro gitar ile Piyano arasında uçurum var cnm.

0|0
    0|0
    • ikisi de birbirine yakın demedim dikkatini çekerim. Çok farklı oldukları için zor. Uçurum olması da bu düşünceye katkı zaten.

• İkisine de hiç merakım olmadı ama şu sıralar klarnet ve kemana aşığım resmen :)

0|0
    0|0
  • elektro gitar bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İkisinin de havası ve yeri çok başka. ama piyano derim.

0|0
    0|0
    • Bencede çok başka o yüzden karar veremiyorum. :) Teşekkürler yorumun için

• piyanoo tabiki bayılırım... keşke çalabilseydimm

0|0
    0|0
  • ben hep piyano calabilmek istemisimdie bence piyano

0|0
    0|0
  • Ben elektro gitarı seçerdim :)

0|0
    0|0