Konusu bakımından en güzel dizi sizce hangisi?

Konusu bakımından en güzel dizi sizce hangisi? Bence lost, ıssız ada her zaman iyidir :) konusuyla birlikte yazarsanız sevinirim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• yerli yabancı diye belirtmemişsiniz çiçek taksiyi severek izliyordum eskiden üç dört sene önceside yaprak dökümü...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya ben supernatural veya game of thrones demek istiyorum :)) Konuları var zaten internette bakabilirsin supernatural baska sıkıcı gelebilir ama gercekten ilerisi cok heyecanlı tek solukta izliyordum

0|1
    0|0
  • The originals , the vampire diaries ^^

0|0
    0|0
  • Arrow ve game of thrones çok iyi bu yıl başlayan the 100 diye bir dizi var onun da konusu güzel bilim kurgu seviyorsan

0|0
    0|0
  • Into the west.
    Amerikanın tarihi, avrupalı ile yerliler arasındaki çatışma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• lost ilk bölümden sonrası sıkıcıydı sonunun mantığa çıkmayacağı belliydi herkes çok bağlandı ama beklenilen son rüyadan ibaretmiş beklenileni veremedi yani

0|1
    0|0
  • süper baba =))

0|1
    0|0
  • Baya bir yabancı dizi izlemişliği var önerilerim: The Originals, Suits, Mentalist ilk olarak suitsi bitirirdim karakterleri filan çok sempatik izlettiriyo

0|1
    0|0
    • oww soruyu tam okumamışım :D öneri istiyosun diye sanmıstım 30saattir uyumadım kafam gidik Suits derim Konusu: Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmış bir dahidir. Mike'ın çocukluk hayalleri yaşadığı talihsiz olaylar ve büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından dolayı gerçekleşememiştir. Doğal zekası ve inanılmaz hafızası ile Mike geçimini başka insanların yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamaktadır.

Harvey Specter (Gabriel Macht) New York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Şirket kuralları gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike'ın zekasına, hazır cevaplılığına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike'ı işe almasına rağmen Mike'ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter.

Yükleniyor...