Gitar çalan erkeklere karşı ayrı bir sempatim var diyen kaç kızız burda?

Gitar calan erkekler bana cecikici geliyor diyen varmi burda yada gitar calmasini bilenler varmi?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• Akdenizzzzzzzzzz akşamları :) diye belinde gitar gezdiren gençlere kızların daima bir zaafları vardır.Müzisyenlere bir çok kişinin zaafı var ve olmasaydı bu kadar satacının bu kadar peşlerinde groupiesleri olmazdı.Daima her zaman musizyenler kendilerine çaldıkları müzik aletleriyle veya besteleriyle , sesleriyle vs karşı taraftaki insanları etkileyebilmişlerdir.Ben kendim müzik çalan insanlari benimle ortak noktalari olduğu icin severim ve gitar calan biri çıkınca karşıma bereber bir şeyler çalalımmi diye teklif ederim :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yanlaşık müzik 9 yıldır müzik yapıyorum kafelerde restorant ve konserlerde. ama gitarist değilim. gitaristlere karşı bu sempatiyi yanlış anlama ama sadece lise düzeyindekiler duyuyor.

0|0
    0|0
  • o yas grubu gecip gitmedi mi yahu daha? her akor basan adama hayran kalirlardi... lise yillari, herkes gitar caliyorum diye hava yapmaya calisirken, piano caliyorum ayni zamanda dansciyim dedigimde o gitar calan arkadaslar bana dis bilemeye baslardi... ne gunlerdi...

0|0
    0|0
  • artık herkes gitar çalıyo eskidenmiş o sempati:D

0|0
    0|0
  • gitar arada bir çalıyorum amatörce fakat dikat çekici olan sırtında kılıf içinde taşırken oluyor daha çok sokatka bakan çok :)

0|0
    0|0
  • Gitar çalmayı iyi bilirim ama çok sempati duyulacak bi tarafı yok duymuyorlarda zaten

0|0
    0|0
  • aksine uyuz olurum. hippiler:-)

0|0
    0|0
  • 9 senedir çalmaktayım gitar.

0|0
    0|0
  • Ben Gitar Değilde Bateri Calıyorum Bateri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bana da ıtıcı gelıyor nıyeyse.

0|0
    0|0
  • gitar çalanlara herkesin sempatisi var sanırım ama eskiden daha çoktu. gitar çalamayanlar az kaldı.Ben bile çalıyorum:)

0|0
    0|0
  • vasıfsızlık zor sey

0|0
    0|0
  • hic sempatik gelmiyo cünkü herkes yalandan gitarla resim cektiriyo.daha cok gülüyorum onlara :D

0|0
    0|0
  • Gitar çalan erkeğe sempatim yok.

0|0
    0|0
  • guzeldır canım degısık dunyalara goturuyo senı valla.

0|0
    0|0
  • Ben yogum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...