Survivor'u Gökhan mi yoksa Turabi mi kazansin? Ankete oy verin :)?

Siz kimi destekliyorsunuz :) Hadi oy verin görelim kimi daha cok destekliyorsunuz? Bakalim sonuc ayni olacak mi :)

• Gökhan
    58% (14)42% (16)48% (30)Oy Ver
  • Turabi
    42% (10)58% (22)52% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Gökhanı bilmiyorum. Ama karakteri bozuk Turabi yerine o kazansın diyorum. Ahmet Dursun'a "senin adını yazmicam, delikanlı sözü" deyip onun adını yazmak nasıl adamlıktır. Birde boyna fakirim ayağına yatıp acındırıyo kendini ama annesine Taylanttan timsah derisi çanta mı ne alabiliyo. Zamanında dansçılık da yapmış ama meslek alışkanlığı olmuş sanırım, kıvırmayı bırakamamış bir türlü. karakterine işlemiş. Turabi güçlü, o kazanır gibi ama şahsen onun kazanmasını istemem. Millet de hala niye buna oy veriyo anlayamıyorum ama tabi herkesin kendi tercihi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Turabi kazansın, zaten ünlü ve parayı her türlü kazanabilecek bir adam Survivor'dan parayla dönmese de olur. Gariban'ın eline geçsin de bir işe yarasın :)

0|1
    0|0
  • turabi ne la

1|1
    0|0
  • Turabi madmazel :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Ya inanmiyorum ay ilk defa gördūm, striptiz dansi yaparak mi para kazaniyormus?

• Maksat soyunması değil de. Kıvırmak alışkanlık olmuş bunda, bırakamamış kıvırmayı, karakteri de kıvırıyo boyna

• :) aynen öyle dostum

• sonunda birisi bu soruyu anket şeklinde sordu :)

1|0
    0|0
    • Aynen ya böyle sorulari anket seklinde sormayinca baya zor oluyor anlamak

• Turabi :)

0|0
    0|0
  • 2 de bir birinden kıl tipler 2 side kazanmasın içimden geçen bu

0|0
    0|0
  • gökhan tabikide.

0|0
    0|0
  • bu iş şuna benziyor kumarhanelerde hep mekan kazanır yani oynatan burada kim kazanırsa kazansın tek kazanan var aslında o da acun milleti kekliyor her sene aynı programlarla dünyanın parasını kazanıyor çok saf bir milletiz

0|0
    0|0
  • turabi...

0|0
    0|0
  • turabiyi pek sevmem

0|0
    0|0
  • zengin zübessi kazanacagına Halkdan biri kazansın.

0|0
    0|1
    • Allah için o gönüllü diye kakalanan kişiler mi halktan. Zaten Survivorda doğru düzgün bir kasap, bakkal çakkal göremedik. Turabi ajansa kayıtlı, Sahra model Yiğit eski futbolcu. Hepsi ünlü neredeyse.

• Konusmalan.

• Helal bee sana o top gökhan kazanacağına adam gibi adam kral turbo kazansın hepiniz gôreceksiniz turbo kazanacak

• adam gibi adam gökhan karı kelavı turabi değil

0|0
    0|0
  • turabi adam hakediyor

0|0
    0|0
  • Gökhan kendini hiç bozmadı ama Turabi kazanır :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...