Hala çizgi film izlemekten keyif alanlar var mı?

ben mesela simdi jetgilleri izliyorum tekrar tekrar izlesemde bıkmıyorum siz hangını seviyosunuz fazla mı cocukca bu durum ?

Güncellemeler:
verilen cevaplardan da görünüyorki erkeklerin daha gec olgunlatıgı bir kez daha ispatlanmıs bulunuyo erkek cevap sayısı 9 kızlardan 3

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• evet izlerim.annem bile izliyo 48 yaşında kadın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sordugun soruya cevap veren erkekleri küçük görerek bir de geç olgunlasıyorsunuz gibi itamda bulunup, yapılan yorumlarla kısmen dalga gecip laf koyma cabanı anlamamıs olmakla birlikte çizgi ffilm izlemenin olgunlasmayla hiçbir alakası olmadıgını belirtirim. o çocuksu dedigin çizgi filmlerden bile neler ogreniyor insanlarr. hayatında arkadaslıgı düzgün gormemiş bir birey bazı çizgi film sahnelerinden "vay be arkadası için ne yaptı" diye düşünüp ders cıkarabiliyor ya da "sevgiye bak, farecik sevgilisi için neler yaptı" diyebiliyor insan.

senin ispatlanmış dedigin sey aslın da şu "soruyu soruş amacı aslında birilerini küçük görmeye calısma cabasına baglı olarak kendi egolarını tatmin etme ve kişilerin yapptıkları yorumları, düşünceleri küçük göörerek saygısızlık yapmak" bunu ispatladın sitedeki diğer birçok üye gibi.

çizgi filmle alakası yok, erkekler çoğunlukla zaten daha geç olgunlaşır. yanlış önermeler peşindesin dost.

0|1
    1|0
    • PARDON ABİ YA NE KIZIYON BİRAZ SAKA YAPAK DEDİK BURNUMUZDAN GELDİ VALLA

• Ben pokemonun hastasıydım=) arada sırada netten izlerim.. Ama şuan animasyon filmlere bakmayı tercih ediyorum bugün 9 filmini izlerim

1|0
    0|0
    • Ben geç olgunlaşmaktan memnunum.

Benle yaşıt olan kadınlar yanımda teyzem ablam gibi duruyor.Siz çok çabuk olgunlaşıp daldan düşüyorsunuz. Bizde bi anormallik yok yani büyüme hızı normal..

• İşim dolayısı ile arşivlerini yapıyorum :D link

2|0
    0|0
    • vaaaayyy :))

• :) çok fazla var da caps vermek uzun sürer :) çoğu film, dizi ve belgeseller var ve izledim Amerikan dizileri tutkunuyum :)

• Evet izliyorum.Çünkü insanın hayal gücü zorluyorlar.Gereksiz dizi ve haberlerden daha iyi bana göre.

2|0
    0|0
  • çocukluğuma götürdün beniii :))

2|0
    0|0
  • Sen henuz bır bebek mı oluyosun o zaman ?

1|0
    0|0
  • ben pepeyi seyrediyorum yeğenim sayesinde :):) birde eskiden he-man vardı voltran vardı şimdi nerde öyle çizgi filmler ...

1|0
    0|0
  • Ankarada kuzenimde kalınca 4 yaşındaki kızı sayesinde ister istemez izlemek zorunda kalıyoruz.Vazgeçilmezi pepe sanırım.

1|0
    0|0
  • Ben çocukluğumda izlediğim her çizgi filmi tekrar izleyebilirim ama çoğunu göremiyorum televizyonda.Bu nedenle de daha çok izlersem yiğenimin sevdiklerini izliyorum.

1|0
    0|0
    • pepeeeee yımı .d

• Çizgi film izlemek olgun olmamak ise, evet olgun değilim ama olgunluğun daha ne ile sağlandığını bilememek zaten senin bazı kelimelerin anlamanın ne olduğunu bilmediğini gösterir.

• Evet @ccadi :)

• Çocukca bir durum diyorum ama kardeşim izlerken bende dalıp gidiyorum eskiye bakınca şimdiki çizgi film senaryoları bayağı güzel :)

1|0
    0|0
  • rod raner,bippp

1|1
    0|0
  • Vala bende vakit buldukça izleri .. Şu " Arabalar " ve " Buz devri " mükemmel...

1|0
    0|0
    • benimkiler şirinler falan hele tom la jery sanki ben kovalıyorum fareyi kaptırıyorum kendimi

• Küçükken izlerdim şimdi denk gelince yine izlerim.

1|0
    0|0
  • sünger bob, h man

1|0
    0|0
  • sünger bob

1|0
    0|0
  • Çizgifilm çok severim . Artık aştım biraz o devri Japon manga ve anime hastalığı başladı :)

0|0
    0|0
  • Evet izliyorum. en güzeli Pingui

0|0
    0|0
  • çooook izliyom ben çizgiii dizi nolmuşşşşş

0|0
    0|0
  • olgunluk derken sen 22 yaşındaysan sana en az 26 yaşında erkek lazım

0|0
    1|0
  • evet zaman zaman izlerim. özelilkle road runner

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben sevıyorum ama eskı czgı fılmler ykkı =(

1|0
    0|0
  • Bende severim çizgifilm izlemeyi.İçimizde her zaman bi çocuk olmalı o çocuk ölmemeli ki hayattan zevk alalım .

1|0
    0|0
  • açıkcası hala izlerim :)) kardeşimle oturup ben ten i pepe yi falan sıkılmadan izleyebilirim :))

0|0
    0|0
  • evet var ben pepeyı ızlıyrum.

1|0
    0|0
  • bende seviyorum eğlenceli oluyo ya

0|0
    0|0
  • cızgı fılm ızlemekle olgunlasmanın ne alaksı var.30 yasındakı olgun bır kadın da ızler.

0|0
    0|0
    • hımmm arkadsım verilen cevap sayısına bakılırsa ben yas aralıgından bahsetmedim erkekler daha cok ilgileniyo bu ortada kötü bişey oldugu için söylemedim bunu öyle olsa kendim de izliyorum demem herhalde demı canım benm :)

• ha pardon canım orucum yanlıs anlamısım.

Yükleniyor...