MİLLET FAYDA UMARAK YÜZÜNÜ BATIYA DÖNDÜ VE BİR DAHA GÜNEŞ YÜZÜ GÖRMEDİ?

Hiç düşündünüzmü her konuda batıyı örnek almamızın bize verdiği zararları?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Özellikle tv dizileri insani tembellestiriyor ve aptalastiriyor. Dizi izlemem o yüzden. Belgesel en iyisi :) ayrica kola ve fastfood yiyeceklerde insanlarimizi obez etmek icin üretilmiş sanki. Obez hasta insanlar ülkeye pek yarar saglayamiyor hatta mesela 100 obez erkek 100 asker eksik demektir. O yüzden kebap en iyisidir. Namus konusuna hic girmicem 2 örnek yeter :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bazıları diyor doğuyumu örnek alalım felan adamlar yapmış yapacağını o kadar vahim durumdayızki bir tarafı örnek alma ihtiyacı duyuyoruz örnek olalım arkadaşım bize baksın millet biz neden örnek alıyoruz ihtiyaç duyan değil ihtiyaç olunan ülke olmalıyız ama bu gidişle zor beyinler yıkanmış bile...

0|0
    0|0
  • Yanlis batililasma cagimizin bir sorunu olmasina karsin kokeni Osmanli ya dayanmaktadir. Osmanli nin son donemlerindeki batililasma hareketleri Osmanli nin kuyusunu kazmistr adeta. Biz ornek alinirken ornek alacak konuma getirmisiz mesele bunca zamanda. Uyanik olalim arkadaslar. Biraz kitap okuyalim lutfen. -Kiralik Konak - anlarsiniz belki.:D

0|0
    0|0
  • göremez çünkü sen başkasına o kadar gebe olursan oda istediği kadar güneşi gösterir sana görmeni istediği kadar ne fazla ne eksik

0|0
    0|0
  • Medeniyet batıda, sakın arkana dönme

0|0
    0|0
  • Bilimden başka hiçbir şeyini beğenmiyorum...

0|0
    0|0
  • Yeni nesilin beyin nakline ihtiyacı var oldukça masraflı

0|0
    0|0
  • Yararı yok ki. Kimliğimiz gitti resmen.

0|0
    0|0
  • Nereyi örnek alalım Bangladeş'i mi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• katılıyorum. açıklaması ise uzun. zararları düşündükçe düşünmeme kararı alıyorum. bir çıkmaz oluşmuş gibi..

0|0
    0|0
  • Düşünmeye gerek yok ki direkt olarak görüyoruz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...