En son okuduğunuz kitabın adı ve içinden unutamadığınız bir kesit veya söz yazabilirmisiniz? :)?

Benim unutamadığım tek bir kitap var oda bir Türk kitabı...

Bitmeyen Gece..
20 li yaşlarındaki bir gencin kör oluşu ve 63 yaşına kadarki kendi elinden yazdığı hayat macerası.. karşılaştığı zorluklar..
1950 lerin Türkiyesi..
Hayran kalabilirsiniz.. En sevdiğim söz kitabın kapağındaki sözdür:

"Evrenin tüm karanlığı tek bir mum ışığını bile köreltemez"

kitap bittikten sonra kendi hayatımı adeta sorguladım.

Önerilerinizi merakla bekliyorum :)

Güncellemeler:
ya da en son okuduğunuz kitapta olmak zorunda değil. Okuduğunuz en iyi kitabıda yazarsanız çok sevinirim :)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Atlas Vazgeçti 3. Bölüm: Gerçek Gerçektir...

"Hayatım ve hayatıma olan sevgim adına yemin ederim ki, hiçbir zaman bir başka insan için yaşamayacağım ve hiç kimseden benim için yaşamasını istemeyeceğim." John Galt'ın Yemini...
    Ofiste önümde durur...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Chuck Palahniuk- Görünmez Canavarlar, 3 gün önce başladım, dün bitti.

''Gelecek ne zaman umut olmaktan çıkıp bir tehdit haline geldi?"
    "Bir insani ne kadar severseniz sevin kani size doğru akmaya başladığında geri çekilirsiniz"

"
    İstediğim şeyler gün geçtikçe hep istemeye eğitilmiş olduğum şeylermiş gibi görünmeye başladı. herkesin istediği şeylerdi bunlar."

"En iyisi savaşmaktan vazgeçmektir, bırak gitsin. Sürekli bir şeyleri düzeltmeye çalışmaktan vazgeç. Bir şeyden ne kadar çok kaçarsan o kadar uzun süre ona katlanmak zorunda kalırsın. Bir şeyle savaştığında, onu sadece daha da güçlendirirsin. Yapmak istediğin şeyi yapma. yapmak istemediğin şeyleri yap. Sana istememen gerektiği öğretilmiş olan şeyleri yap. seni en çok korkutan şeyleri yap."

0|0
    0|0
  • Elif Şafak'ın Aşk adlı kitabı beni en derinden etkileyen kitaplardan biridir...

0|0
    1|0
  • en son anersist bankeri mi yoksa klingsorun son yazisini mi okumustum aceba ):

0|0
    0|0
  • (B) aşka Sürgün okuyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Allah de ötesini bırak
    Aç kollarını ve Rabbine sarıl...
    O'nun da sana sarıldığını duyumsayacaksın..
    Çünkü O (c. c) kulunun zannı üzerinedir.

0|1
    0|0
  • ahmet ümit patasana

0|1
    0|0
  • Java Programing

-One characteristic of Java is portability, which means that computer programs written in the Java language must run similarly on any hardware/operating-system platform.

0|0
    0|0
  • En son Cesur Yeni Dünya'yı okumuşum efem.
    Hiçbişi de hatırlamıyorum desem inandırıcı olur mu ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...