Hangi filmleri izlememizi önerirsiniz?

selaaam uyumayan arkdslarımmm :) bi arkadasımda kalıyorum ve tam 3 film izledik ama dahada izlicez neler önerirsiniz :)

-incir reçeli

- Ya sonra

-Playful kiss

başka önerisi olan ?

esmerimmmm adlı üyedeyim ve bıktırdı film film diye yardım eli uzatırmısınızzzzz:)

Güncellemeler:
bağlanmak yok adlı filmi izliyoruz venividi arkadasım teşekkürler :) iyi geceler hepinize
vazgectiik.:/

iyi geceler

0|0
827

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• elim belim bağlı diye bi flim var gençlik flimi yada amrerikan pastası izleyin bütün seriyi ha yok öyle olmaz derseniz blim kurgu olarak solaris yada sunshine yada 2001: A Space Odyssey izleyin dahada olmadı how high (süper ot) marihuna etkileri ve sonuçlarını anlatan bi komedi flimi bunları tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • death note a başlayın

1|0
    0|0
  • death proof şidetle tavsiye ediyorum http://www.youtube.com/watch?v=iI8ciuj3QHg&feature=related

1|0
    0|0
  • bu saatte korku filmi izleyin bence...

1|0
    0|0
  • Gizemli adayı seyredin çok güzel ve bide cehennem meleklerini

1|0
    0|0
  • the men from earth

leon

clockwork orange

trainsporting

.

:

1|0
    0|0
  • Bağlanmak Yok - No Strings Attached .. iyi seyirler..

1|0
    0|0
  • selam eski dostum ;)

Daha yeni bir film izledim. Etkilendim. Harbiden sonunda çook şaşıracaksın, garantisini verebilirim eğer sonunu anlarsan :D

http://www.youtube.com/watch?v=bkdt2Sygew0 Fragmanı

link i ;)

0|0
    0|0
  • güncellemeye hitaben;

bence izleme o filmi. natalie portman oynuyor başrolde. biraz aşk hikayesi, birazdan fazla da seks hikayesi. seks için beraber olmaya karar veriyorlar falan. sarılmak yok, öpüşmek yok, şu bu yok. sadece cinsel ilişki kıvamında... sonra başka erkek ve kadın peşinden giderkenlerken, birbirlerini sevdiklerini anlıyorlar falan. zati anlattım filmi. hiç izleme bence.

0|0
    0|0
  • Ben size söyliyim mi bence Scent Of A Woman'ı izleyin.Al Pacino iyidir.Hele bir tango sahnesi var bitersiniz.:=)

0|0
    0|0
  • iyi seyirler. The Artist - Michel Hazanavicius benim önerim bu..ya da bu Zoraki Kral - The King's Speech - Tom Hooper :)

0|0
    0|0
  • Ben çok film seyrederim nasıl bir film istediğini söle nasa şıp diye söliyim izleyeceğin filmi

0|0
    0|0
    • romantik komedi olsa iyi olur :D

• Kusura bakma dışarı çıkmam gerekti yeni geldim. Bulmuşsunuzdur belki ama yine de söliyim belki sonra da syredersin. Friends with Benefits - The Proposal - İyi Olan Kazansın - Hayatım Yalan - Çılgın Aptal Aşık - Hayat Sana Güzel. şimdilik bunlar sana yeter romantik komedi dalında.

• how high (süper ot) süper flim :D

0|1
    0|0
  • Filmlerin etkisinde çık önce.

0|0
    1|0
  • 3 tane birbirinden saçma filmi nasıl bir araya getirip izlediniz anlam veremedim. lütfen bu durumu bana da açıklayın. gidin bir de ıssız adam izleyin tam olsun. sizin tarzınızda.

0|0
    0|0
  • bunlar adam dövmeye gelmiş sanki söyliyin bi iki filmde kurtulalım:)

0|1
    0|0
  • MİDNİGHT İN PARİS fransız yapımı bir film türkçe dublajını bulursunuz eğer bir de romantik film istiyorsanız harika tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • sarılın birbirinize uyuyun artık hadi bakalım..

0|0
    0|0
  • Cut tavsiye ederim ama birbirinizi kesmeyin sakın :)

0|0
    0|0
  • ya yatın uyuyun artık ne filmi bu saaatte ben işte olmuycamkı evde olcamki ...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 7

• playful kiss kore dizisi değil miydi ? kore dizisi önerebilirim size 49 days var boys over flovers var sonra kore filmi olarak hırçın sevgilim var.. yabancı film olarak bu kore yapımı olan hırçın sevgilim filmi amerikanlar başka bir versiyon olarak yapmışlar onun adı da hırçın sevgilim onu izleyebilirsiniz. sonra the notbook var sonra p.s. ı love you.. bunlardan birini izleyebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Horrible bosses

1|0
    0|0
  • Tucker ölmeli izleyin.

2|0
    0|0
  • 13

1|0
    0|0
  • the human centipede