Dirilerin üzerleri toprakla örtülür mü?

yada siz hiç bir okyanusu dudaklarından öptünüz mü

Güncellemeler:
bu kadar sığ düşünen insanlar Allahım hepsi kafayı karıyla kızla yiyişmekle bozmuş acı kullarına

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• daha baska

0|0
    1|0
  • toprakla değil yaş yaprakla örtüp üşüteni gördüm.yapraklar gün ışığında dalından koparıldıktan sonra üç gün beklemezse kurtlanır.okyanusun dudakları mı?ağzı açıktı.salkım söğüt yalancı neşesiyle gelip tüm suyunu çekti.dallarında tuzlar birikirmiş şimdilerde.aklı evvel kediler tuzları yaladıkça söğüdün içine fenalıklar gelir silkelenir de silkelenirmiş.

0|0
    0|0
  • ne diyon sen yahu

0|0
    0|0
  • Nerde bende o yürek yardan cayacak. Seni keskin bıçak senii

0|0
    0|0
  • Mühim olan okyanusu dudaklarından öpmek değil... Mühim olan okyanus olabilmek.

0|0
    0|0
  • filiz sevişelim mi:d

0|0
    0|0
  • aynen..

0|0
    0|0
  • Okyanusun dudakları mı varmış ? :o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazı İnsanLar 20 Yaşında öLür , 80 Yaşında Gömülür ..

0|0
    0|0
    • ben ölmedim dedikçe onlar toprak attı...

aslında onlar gömdüler olacaktı ama malum şimdi abuk subuk bi dünya yazı gelecek :)

• Dünya bir tiyatro sahnesidir...

0|0
    0|0
  • şimdi ben karı kızmı dedim fornoxdan gelym dedm allahm :D

0|0
    0|0
  • cok film izliyorsun herhalde yada cok kitap okuyorsun biraz dışarı çık kuşlar otlar ağaçlar :)

0|0
    0|0
    • dışarda ne var ki kardeş ortalık insan olduğunu zanneden sosyal hayvanlarla dolu

• nasipse senelik izine çıkıcam yakında kimsenin olmadığı bir yerde bir çadır bir semaver bir tava bir tencere ve 7 gün gök kubbenin altında tek başına daha dinlendirici ne olabilir ki :)

• :) haklısın oda güzel...

• bende fornox uzay sitesinden geliyorum biliyomusun ?

0|0
    0|0
  • Çok tesirliymiş kaç metre uçtun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...