İyi bir oyuncu olduğumu nasıl anlarım?

tiyatroya yoğun bir ilgim var şehir tiyatrosunda başvuruda bulundum kurslara katıldım fakat bir tereddüt var içimde iyi bir oyuncu olduğumu nasıl anlayabilirim?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Mimiklerine bak aglamaya basla bir anda kahkaha at sonra bir anda kizgin ol sonra cildirmis ol sonra asik ol sonra huzurlu ol bunlarin hepsini ayna karsisinda mimiklerinle calis ayrica diyafram cok onemli dizi ve sinemada neysede tiyatroda en arkaya gitmeli sesin diyaframdan konusmayi ogren ozgu namal icin ekside eskiden yazilmislara bak tiyatroda arkaya sesi gelmio diye demediklerini birakmamislar onu ogren

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kendin bunu zor anlarsın. bir kaç karakter seç bunları kamera önunde oyna 2 şer 3 dk daha sonra özellikle tanımadığın kişilere izlet. sosyal ortamda dene tepkilere bak. eğer oynadığın karakteri orjinaliyle karşılaştır.

0|0
    0|0
  • Mujdat gezene git kadikoy de buyuk ihtimalle alinmayacaksin o zaman anlarsin. Ayrica oyuncu olma gibi bos hayallere kapilma ulkede sanatciya deger yok is yok yanarsin. Radyo tv okuyorum bende spikerlik babam olmasa asla girmezdim.

0|0
    0|0
  • buna senin karar vermen biraz zor

0|0
    0|0
  • duygu doğaçlama yeteneğin nasıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...