Otobüste erkeklerin bacaklarını hayvan gibi açmasından?

sinir olmuyormusunuz bugün başıma geldi it herif hayvan gibi açmış bacaklarını yayılıyordu siz bu tipleri nasıl buluyorsunuz kızlar?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Geçen gün 1.80 lik bacaklarını sonuna kadar açıp cam kenarında oturan arkadaşın yanına oturmak için hamle yaptım. Hiç istifini bozmuyor.
    Oturabilir miyim dedim tabii dedi ama bacaklarını yine toplamadı.
    Benim koltuğuma kadar gelen 2. bacak için bilet ödediniz mi dedim
    Hemen toplandı.. illa söylenmesi mi gerek?
    Hiç mi edep görmediniz aileden?
    Bir kadının yanında bari otururken adam gibi oturun !

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bugun biri karşılıklı koltuklarda resmen bacagını bana uzattı karşımda oturuyordu. ayağını çek dedim yüksek sesle. çekti. boyu da 1.70 falan sanırsın nikolai valuev gelmiş de sığamıyor koltuğa.

0|2
    0|0
    • :D :D :D İyi demişsin nasıl mal gibi kalmıştır görmek isterdim :)

• Durum bu kişi başına düşen milli gelir bir Skorsky :D 2023 de F16 olcak dedi başbakanımız :)

• 2023 de türkiye kalmayacak :D adam intikamını almış çoktan çekip gitmiş olacak

• benim yanımda oturan olmadı hiç olamazda sanırım

0|1
    0|0
  • Kıçını serinletiyor. Rahatlıyor :)

0|1
    0|0
  • :)) hem cinslerinin de rahatsız olmasına mutlu oldum. Bazen de dar geçiş yerlerinde dikilirler. Sinir olunca duyura duyura azıma geleni söyleyip geçerim. :D

1|2
    0|0
    • Bulvar'da tanıdığı birisiyle karşılaşıp 5 kişi kaldırımda dikilen teyzeleri ve mağazada vitrine bakarken yolu kapayan sizlere bir şey demezken bu ayıp :D

• :D haklısın ama ben rahatsız olduğum için buna dikkat ediyorum :)))

• Hoş bir durum değil. Toplum içinde kurallara uymak gerekir. Edepsizliklere hiç tahammül edemeyenlerdenim.

1|2
    1|0
  • İtici..

1|2
    0|0
  • nefret edip ortamdan uzaklaşmakla meşgul oluyorum itici bir şey bence.

1|2
    0|0
  • saygısız buluyorum. 2 kişilik koltuklarda 1buçuk kişilik yer kaplayanlara lafım..

1|1
    0|0
    • Bunların bir üst modelide koridor kenarında oturur yeni binen kişiyi koltuğa oturtmazlar :D

• öyle maalesef, ben merkezli yaşam anlayışı..

• Bide yaninizda oturuyolarsa ve siz koseye SIKISIYORSANIZ GERCKTEN CEKILMIYOR

1|1
    0|0
  • Bildiğin tacize giriyor yaptıkları. Direkt yanlarından kalkıyorum kırolara tahammülüm yok.

0|2
    0|0
  • Nefret ederim nefret..

0|2
    0|0
  • aynen ya çok gıcık bişey

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• benim bacaklar çarpık zaten istesemde açamıyorum hep içe dönük duruyolar düzeltiyom 2 dakka sonra kendi kendine yine dönmüş :D
    senin dediğin şekilde görmedim hiç bacaklarını açan

0|1
    0|1
  • Bir de bunların yanlarına birisi oturmasın diye koridor kenarına geçip yeni binen kişiyi ayakta bırakanları var bir üst model bunlar :D

0|2
    0|0
  • Arkadaş amma abartıyonuz. Kızlar bılmıyor tabı yumurtalıklar sıkısıyor anlamazsınız sız bı ogrenın once hıc bısı yok sızın aranızda sıkıısıtrın bakaalım memelernızı nası oluıo acık olacak ılla bıraz hayan gıbı de deıl tabı

0|0
    0|1
    • Yok kardeş harbiden insanlıktan çıkanları var geçen oturdum koltuğa amcan benim koltuğuda almış ben uçarak gittim :D

• Egeee09 arkadaşa katlıyorum çok abartıyorlar bu durumu. azcık açsa ne olacak sanki ölmez ya

• besili öküz deyom içimden kanka :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...