Bağlamada temel bilgileri öğrenebileceğim bir site biliyor musunuz ?

Bu aralar biraz merak saldım ve eniştemin bağlamasını ödünç aldım. Sıfırdan başlayanlar için bildiğiniz, detaylı anlatımı olan bir site var mı arkadaşlar ? Bağlama 6 telli, kısa saplı. Yardımcı olmaya çalışanlara şimdiden çok teşekkür ederim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anladığım kadarı bozuk düzen ile çalacaksın bağlamayı. 3 perde yani. Site züerinden olacak bir olay değil. Benim jenerasyonum da herkes ve 2 amcam bağlama çalıyor bzde. saz temel tekamül kursunu da bitirdik çoğu kişi. Eğer alt yapın yoksa; nota, solfej bilmiyorsan, tezene vuruşları konusunda herhangi bir bilgiye vakıf değilsen site üzerinden öğrenmen çok zor. Alt yapıyı al, gerekli bilgileri öğren, bağlayı benimse, herhangi bir siteye de gerek kalmaz. Kulağın sağlam ise duydugun her şarkıyı çalmaya başlarsın. Sanırım hâlâ Halk Eğitim Merkezleri dönem dönem kurslar açıyor. Ararştır derim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tek başına öğrenmen zor.Özellikle perdeli enstrumanlar için mutlaka bilen birinden ilk dersi almalısın bence.Sonrasında teknikler için youtube yeterli...

1|0
    0|0
  • En güzeli zamannın varsa halk eğitim ücretsiz kurslar var.. Yoksada youtubede dersler part part var onuda bulamıyorum dersen form sitelerinden tüm ders seçeneklerini download edebilirsin..

1|0
    0|0
  • Youtube..

1|0
    0|0
  • Siteden ne kadar öğrenebilirsin bilmem ama İstanbulda isen İsmek'in ücretsiz bağlama kursları var.

1|0
    0|0
  • Halk eğitim merkezine uğra.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...