Eurovizyon 2012'de Türkiye'yi favori görüyor musunuz?

2012 Eurovision Şarkı Yarışması, yarı finalleri 22 ve 24, büyük finali ise 26 Mayıs 2012 tarihinde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de yapılacak olan 57. Eurovision Şarkı Yarışması'dır.

Türkiyeyi favori görüyormusunuz Can Bonomonun yerine baska bir sanatci gitseydi dahami iyi olurdu ?

Güncellemeler:
romanya ve yunanistan güzeldi iyi puan alirlar
Yari Final basladi hadi bakalim Türkiye basarilar dilerim :)

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• TRT Müzik'te bu akşamki yarı finali de izleyebilirsiniz. Ve Can Bonomo Perşembe akşamı yarışacak. Bir derece alır bence.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Birçok kişinin umudu yok ama ben ilk 10'a gireceğimizi düşünüyorum

0|0
    0|1
    • evet çok yerinde bir tahmin yaptım 7.oldu eksi veren ne oldu mors oldun mu :)

• Derece alacağını düşünüyorum. Şarkı orta halli fakat söyleyenin lobisi kuvvetli olduğundan dereceye girecektir.

0|0
    0|1
  • İlk 5 de yerimiz var diyorum ve düşünüyorum :p Yaptığımız müzik kesinlikle rezalet değil.En azından alışılmışın dışarısında yer alıyor.Bu da insanların fantazisine kalmış

fakat bu sene finlandı acayip sevdim

0|0
    0|1
  • 1. Olacak beniz izmirli dostum :)

0|0
    0|1
  • Ben bu adamın bu kadar berbat söyleyebileceğini sanmıyordum açıkcası sesi berbattı şarkıyı mahvetti.

0|0
    0|0
  • favori görmüyorum böyle yarısmayıda saçma ve gereksız buluyorum zaten siyasi olayalr sonuyo herkes birbirini kayırıyo

0|0
    0|1
  • Üzülerek söylüyorum ilk üçe bile giremez

0|0
    0|1
  • Şarkı kötü kabul edin.

0|0
    0|1
  • Favorim: Ebru banyodaykenn ./

0|0
    0|1
  • ılk 7 hayal otesı bence

0|0
    0|1
  • ilk on'a gireceğini sanmıyorum

0|0
    0|1
  • tabi kiii

0|0
    0|1
  • şarkı harika bence caannnnnnnnnnnnn bonomoooooooo :D

0|0
    0|1
  • 22 dediğine göre Bonomo yarı finaldenmi katılıyor ? nasıl oluyor anlamam bu örövizyondan.

0|0
    0|1
  • ben o yahudiyi sanatçı olarak bile görmüyorum

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• ajdar gitse daha iyi olurdu link

0|0
    0|1
  • bence bonomodan bi cacık olmaz.sıradan dandik bi parça ve sıradan dandik bi grup. beklentilerinizi düşük tutun şimdiden hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız:) bonomonun yerine beni gönderselerdi daha ii bi parça yapardım ondan.d en azından sahnem iyi olurdu:)

0|0
    0|1
  • Bu yılki şarkımız hiç iyi değil. Yunanistanın kazanacğnı düşünüyorum

0|0
    0|1
  • Valla puanlamaların nasıl yapıldığını ettiğini bilmem ama izleyenler beğenirse puan verirler bize ülkeler.Gerisi boş bakıp görücez

0|0
    0|1
  • olabilir neden olmasın :((

0|0
    0|1
  • şimdi mi yayınlanıyo

0|0
    0|1
  • hayır görmüyorum

0|0
    0|1
  • bu akşam yarı final mi var?

0|0
    0|1
  • erezyonvizyon mina joint

0|0
    0|1
  • Kimseyi Can Bonomoya rakip görmüyorum, çünkü diğerleri fos. ya şarkı sözleri, ya da performansları. Ama Love me back'in şarkı sözleri süper, performansta çok orjinal.

Ben birinci olacağımızı düşünüyorum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...