Yurt dışı gece eğlenceleri?

arkadaşlar yurt dışında gençler arasında ve bazı barlarda s*ks partileri olduğunu duydum giden gören var mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• duydum gittim gördüm amsterdamda

0|0
    0|0
    • nasıl birşeydi

• tanışıp kenara çekilip keyfinize bakıyosun öyle bir mekandı

• bir de türkiye de öyle bir mekan olsa keşke de gitsem acaba bir gece eğlensem bana ne derler ki?

Erkekler Ne Diyor 10

• Var. İbizada katılmıştım. Ve hemen söylim bir halta benzemiyor. Çünkü o kadar sarhoş oluyor ki kızlar skldgnden haberi bile olmuyor. Ve insan sevişirken bile bir mahremiyet arıyor. bir duvar kenarında herkesin gözü önünde olunca hoş olmamıştı. ertesi gün kumsalda tanıstıgım kadınla gayet güzel akşam yemeği yiyip çok güzel bir gece geçirmiştik.

0|0
    0|0
  • ölülerde sanır ki diriler hergün helva yiyor...
    türkiyede nasıl yaşıyorsan emin ol başka ülkelerde de öyle yaşıyorlar. barda seks partisine hangi devlet izin verir sence?

0|1
    0|0
  • Bu tip aeyler gizli sqkli yerlerde yapilir. Herkes qlinmaz ve birde filmlerde gordukleriniz cogu seye innanmayin

0|0
    0|0
  • pek çok ülke gezdim hiç görmedim öyle bir olay.

0|0
    0|0
  • burada da var katılmak istersen?

0|0
    0|0
  • olmaz mı? Türkiyede bile neler neler var.

0|0
    0|0
  • bence duymamış ol ki insan olarak kalasın. çünkü onlar genç hayvanlar...

0|0
    0|0
  • bende duymuştum çok merak ediyorum nasıl bir ortam diye :)

0|0
    0|0
  • fütursuzca eğleniyoruz sınır yok yer çekimsiz ortam gibi asdkasdlasd :D don't stop the party

0|0
    0|0
  • gerçekten varmıymış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Almanya'da yaşıyorum. Evet var.

0|0
    0|0
    • öyle br ortama girmek ve gezmek öyel istiyorum ki? istediğin gızla tanış susuzluğunu gider ne güzel be? kadın geçerken yiyecek gibi bakmassın ki? hepsi bir susuzluk ama allah beni bu ülkeye dönmekek üzere europa göndersin. avrupaya gitmek nasip etsin şu genç yaşta. öyle istiyorum ki öyle bir ortamda yaşamayı. ne kız bana sorar ne de ben kıza sorarım seviş ve susuz dudaklarını gider. acaba bir gün yaşar mıyım ki şu gençlik gitmedn.

• mykonos'u dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...