Dergi çıkartıyoruz, siz olsanız hangi konuda yazardınız?

Hukuk, Sanat ve Kültür konularında bir dergi çıkartıyoruz. Benim de yazı yazmam istendi. Ancak konu bulamıyorum, siz olsanız ne yazardınız, ne önerirsiniz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• dünyanın çoğu yerını gezen birisi olarak seyahat yazıları yazmak isterdim.

0|1
    0|0
  • sizce ben güzelmiyim konusu kesin olmalı

0|0
    0|0
  • Aşk, Cinayet, Kan, Entrika, Dramıda bir basacan...
    Sonrasında Alkol, Sigara, Ot derken kişi hasta olacak...
    Finalde hastamız ölecek Burada dramı basacan aslında kız ona aşıkmış haberi yokmuş çocuğun.

0|0
    0|0
    • Hukukçu bunu nasıl yazacak ki, benim gibi :D İOS ve Android biliyoruz oda sadece adını :D

• Hukuk haberlerini olabilir... Mesela Biyolojide GDO dediğimiz ürünlerin domatesin mesela lisansını almış kurumlar var. GDO'nun insanlara zararlı olup olamadığını araştıramıyor kurumlar. Bunun hukuki dayanakları...
      Apple firmasının her sene yeni modeller çıkararak insanları kendilerine uyuşturucu gibi bağlamasını...
      Samsung'un her sene üst model telefonla kendisini yenileyerek insanlara al benili telefonlar sunması vs...
      Bunun gibi yüzlerce konu var bunların hukuki ve kültüre etkileri... falan :D alanım değil pek konuşamam bu konuda

Sanatsal olarak teknolojinin, programların, insanlara sunulan imkanların sanata etkileri falan işte :D

• Fecr-i ati dergisini yeniden çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • dünden bugüne Türkiye ekonomisi

0|0
    0|0
  • Güncel konulardan mizah yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...