Hint filmleri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir :)?

ben sahsen bayiliyorum izlemeye muzik kisimlari fazla da olsa ilerde alisiyrsun:) hangi filmleri izlediniz :)

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• sevmem hiç izlemem

0|0
    0|0
  • İih hint filmleri olmamis bence bir daha yapilasilar.

0|0
    0|0
  • güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Cok harika filmler lakin muzik kisimlari gereksiz utaziyor filmleri ve film cok uzuyor izlemek icin baya bir vakit lazim

0|0
    0|0
  • milyoner filmi iyi bir film kesinlikle tavsiyem :D
    www.hdfilmdeposu.net/milyoner-turkce-film-izle

0|0
    0|0
  • benım hosuma gıtmıyor

0|0
    0|0
  • Biraz önce daha bitane izledim, mükemmel bir filmdi tavsiye ederim, Kuch Kuch Hota Hai, Shahrukh Khan filmi ;)

0|0
    0|0
    • evet izledim anjali anjali cok tatli :-)

• rab ne bana di jodi, ek tha tiger,3 idiot, dhoom3 aklima gelenler bunlar dhoom 3 turkiyede vizyona girdi saniri ilk kez :))

• saydıklarının hepsini hatta biraz daha fazlasını izledim sanırım :) teşekkür ederim :)

• Ghajini izlemiştim.

0|0
    0|0
  • milyoner filmini izledim beğendim hint filmleri güzeldir

0|0
    0|0
  • Müzikleri olmasa hoşlar. :)

0|0
    0|0
    • izledikce alisiyorsun ama su bir gercek ki bazilari dayanilmaz oluyor..

• My name is Khan ve 3 idiots ikisinide cok begendim. Baska tavsiye edebilecegin var mi?

0|0
    0|0
  • igrencler sacma sapan ınsanlar garip garip tiplerı var ustelık muzıklerıde gıcık nefret edıyorum hepsınden gordugum zaman dırek gecıyorum ve mılletde nasıl ızlıyor bu aptalca seylerı bılmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cidden güzel filmleri var. Hele ki Aamir Khan gibi bir vatandaşa sahip oldukları için film konusunda çok şanslılar. Sadece biraz fazla uzun olması kötü o kadar.

0|0
    0|0
  • erkeklerine uyuz oluyorum aynı kalıptan çıkmışlar gibi.

0|0
    0|0
  • My bame is khan. Devdas. Khabie kushi kabi gham. Bir kac tane daha izledim ama isimlerini unuttum en sevdigim de " veer zahra" :p

0|0
    0|0
  • Benim adım khan filmini izlemiştim çok beğendim güzel ya müzikleri falan

0|0
    0|0
  • bence cok eglenceliiiiiiiiiiii :D:D:D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...