Ailem beni ayırdıkları kızla evlendirdiler. Böyle bir aşk yaşayan var mı?

Bu anlatacağım olay yaşanmıştır. Kız ile oğlan birbirlerini seviyorlar. 4 5 yıl aileleri bilmeden çıkıyorlar, evlenmek istiyorlar, erkeğin babası karşı çıkıyor. Kızı görmüyor bile, olmaz diyor. Benim bulduğum biri ile evleneceksin, ısrar ısrar, yok diyorlar, kıza bakmaya bile tenezzül etmiyorlar.

Kız ile oğlan artık oturup karar veriyorlar, ya kaçalım, ya ayrılalım. İkisi de anne baba ah almayalım diyip ayrılıyorlar. Ayrıldıktan 1 2 ay sonra oğlanın babası bir kısmet var gidip bakalım diyor, akşam oluyor, hazırlanıyorlar, oğlan kapıya geliyor, şaşırıyor. Bu çıktığı kızın apartmanı, derken kızın yaşadığı eve geliyor. Oğlan bozmuyor, istenecek kız 2 ay önce ayrıldığı kız, içinden bayram ediyor ama çaktırmıyorlar.

Düğünleri oluyor, düğünden 1 2 gün sonra babasına diyor, işte sen ayrıl dedin, ayrıldım, gittin aynı kızı bana istedin, evlendirdin. Allah yazmış bir kere diyor.

Bu olay gerçektir, yaşayanlardan birebir dinledim. Biliyorum soru değil ama güzel bir gerçek aşk hikayesi, paylaşmak istedim.

Güncellemeler:
ister inanın ister inanmayın işim gcüm yok filmden alıpta size gerçek gibi yazacak halim yok ben bunu yaşayan insanın ağzından dinledim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• mutlu son :) süpermişşş...kapak olsun ailelere

1|0
    0|0
  • gerçekten çok güzel

0|0
    0|0
  • resmen hikaye anlatmıssın yedik mi sizce ? gülşen bubikoğlu filmi :) güldürdünüz beni :)

0|0
    1|1
    • inanmayabilirsin bunları yaşayan birisi var inanmak inanmamak sana kalmış hikaye değil emin ol

• gerçekten etkileyici ama gerçek .. çok güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Filmi çekilse tutmaz :) Ama buna benzer bir film var, kore yapımı : My Sassy Girl diye. İzlerken çok da hüzünlenmiştim. Konusu özetle : Oğlan çok hırçın bir kıza aşık olur, kızın geçmişe dair sorunları vardır. Çok aşık olurlar birbirlerine, ancak dediğin gibi ayrılmak zorunda kalırlar. Ve kızla çok tesadüfi şekilde görücü usülü evlendirilmek istenirler. Çok duygusal ve acıklı bir filmdir. İzle diye çok detaylı anlatmıyorum.

link

Sanıyorum 2008'de de Hollywood uyarlaması çekilmişti. Ben daha onu izlemedim. Soruna hitaben onu da indirip izleyeceğim ((= Koreliler daha duygusal adamlar, Hollywood çekiminde o tadı bulamam sanırım puanı da 6 daha düşük zaten.

link

0|0
    0|0
  • siz doğru diyorsanız,bizede inanmak düşer...bence isabet olmuş...şans oyunlarıda buna benzer bir yüzde ile isabet ediyor...unutmayın ki genelde bu tür şeyler hep hüsrandır...

0|0
    0|0
  • ... Biraz senaryo gibi koku aldım. Oğlan babası ile bu kadar arkadaş gibi sohbet edebiliyorda bu çıktığı kızı 4-5 yıl içinde hiç mi ailesiyle tanıştırmaya getirmiyor .!

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
Yükleniyor...