İçim öyle garip ki içimden bir his İstanbul'da kalacak diyor, bir his ise uzaklaşırsak diye korkuyor...

Beklenen an geldi tus sınav sonuçları açıklandı , sevgilim ile konuştuk bugün netler düşük geldiği için itiraz edeceğini söyledi ama akşam üstü konuştuk, tercihler başladı itiraz edemiyorum çok haksız bir sınav bu itiraz etmemize bile fırsat vermiyorlar dedi , içimden bir his İstanbulda benim yanımda kalacağını söylüyor ama bir his ise huzursuz , onu o kadar seviyorum ki bari tercih ederken yakın yeri tercih etse diyorum , ilk defa birini böyle seviyor ve seviliyorum Allah'dan tek dileğim onunla sağlıkla huzurla mutlulukla geçecek bir ömür , herşeyim var Elhamdülillah onunla nefes alıyor o olmayınca nefes alamıyorum sanki boğazımı bir şey sıkıyor ONU KAYBETMEK İSTEMİYORUM! Uzman olunca daha yoğun olcak nöbetleri olacak her zorluğa razıyım yeter ki yanımda yakınımda olsun benimle aynı nefesi aldığını aynı şehirde olduğunu bileyim hasta olduğunda yanına gidebileyim ALLAHIM YALVARIYORUM DUALARIMI KABUL ET YALVARIRIM...

Güncellemeler:
Akşam üzeri konuştuğumuzda tercihlere canım sıkıldı dedi , inş istanbulda istediği bölümü tutturur... :(((

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• uzak olsa neden kaybedeceksin ki?

0|0
    0|0
    • Uzaklık, iş yoğunluğu, bilmiyorum hastane ortamı beni sevdiğini biliyorum ama uzaklaşır mı diye de korkuyorum bir yandan? :(

• ilk aşkım trafik kazasında kaybettim :(( ondan sonra aldatıldım , ruhumu çok yaraladılar, kimseyi sevmemiştim ondan sonra ta ki şu an ki sevgilimi tanıyana kadar AŞIK OLDUM...

• sevgiliden buyuk kayiplar da var dunyada.

Erkekler Ne Diyor 3

• aboooov böyle düşünmek yerine onun gideceğine kendini hafiften alıştırmalısın yoksa böyle bi ayrılıkta bütün yaşamın yerle bir olabilir ha eğer şanslıysanız o da yanında kalırsa buna çok daha mutlu olursun ve hayatında kötüye giden pek bişey olmaz

0|0
    0|0
  • İçindeki his yanılmaz hangi yöne ağırlık varsa öyle olur

0|0
    0|0
  • sakin ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• umarım en iyi ne olacaksa o olur,belki de yakınlarda bir yer tutar.henüz belli değil hiçbir şey kendini üzme.ve kimseye kendinden fazla değer verme kalbin kırılır...

0|0
    0|0
    • haklısın ama inşAllah onu hayatıma sokan rabbim hayatımda daim kılar...inş.

• bu kıza iki seneye kadar boynuz görüyoeum demedi deme bana ne dersen de

0|0
    0|0
Yükleniyor...