Kapat

Malum yaz geldi dizi sezonu açıldı. Dersler de bitti. Eğlenceli dizi önerilerinizi bekliyorum?

Konusu fark etmez. Kaliteli olsun dizi. Ergen dizilerinden olmasın mumkünse :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Doctor Who: Zamanda ve uzayda seyahat eden, zaman lordu, "Doktor"un maceralarını anlatıyor. Klasik seri 1960'lara uzanıyor. 26 sezondan oluşuyor. Yeni seri 2005'te başlıyor. Haziran 2013 gibi 7. sezon bitti. 8. sezonun başlamasını bekliyorum. Tavsiye ederim.

Not: Klasik seriyi bulmak kolay olmayabilir; ama yeni seriyi incelemenizi tavsiye ederim. İnternette bulup izleyebilirsiniz.

The Big Bang Theory: Aynı evi paylaşan fizikçi 2 dahi, kapı komşuşu, ve iş arkadaşları (2 kişi) ile birlikte yaşadıkları. Komedi, türünde bir numara. Özellikle Dr. Sheldon Cooper karakterine bayılacağınıza eminim.

Fawlty Towers: Eskilerden bir dizi daha. 1960'lara ait dizi, komedi için en iyi seçimlerden biri olacak. Gülme krizi geçireceğinize eminim. İnternette bulabilirsiniz. Ama altyazılı bulup bulamayacağınızı bilmiyorum.

NOT: Bunlar dışında, "2 Broke Girls", "Two and a half men", "mom", "Arrow", "Dexter", "Game of thrones" da sevilen ve önerilen diziler arasında. XP seviyem nedeniyle site adresi gönderemiyorum. Kusura bakmayın.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim uğraşıp uzun uzun yazdığınız için. Doctor Who yu 2 3 bölüm kısa kısa izlemiştim değişik hoş geldi. Ona bakacağım onun dışında Big Bang Theory nin esprileri gerçekten kaliteli ama bağlanamadım diziye onuda bıraktım. Game of thrones a devam ediyorum

• Rica ederim. Altyazı sorununu çözebilirseniz, altyazı bulur ya da altyazısız izleyebilirseniz, Fawlty Tower dizisini öneririm "Game of Thrones" dizisinden sonra deneyebilirsiniz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Eğlenceli dizilerim yok benim. Lakin şunlar var;
    Game Of Thrones
    The Walking Dead
    Hannibal
    Mad Men
    Penny Dreadful
    Da Vinci's Demons
    Falling Skies
    24

0|0
    0|0
  • Alt yazılı izler misin?

0|0
    0|0
    • Birth Of A Rich Man , kore dizisi, toplam 20 bölüm inan çok eğlenceli bir dizi. link veremiyorum ama google yazınca çıkar hemen :)

• doktorlar başlamadımı daha

0|0
    0|0
  • lie to me

0|0
    0|0
  • Doctor Who

0|0
    0|0
  • Shameless izlemediysen başla seversin diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • How i met your mother, supernatural bu ikisini keyifle izliyorum sürükleyici.

0|0
    0|0
  • Game of thrones desem :(

0|0
    0|0
  • U lan İstanbul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• küçük ağa
    fatih harbiye
    güneşi beklerken müthişş