Bollywood Sineması Oyuncuları Dünyaca Ünlü Mü?

neden bu kadar abartıyor bu fanlar hintli arkadaslarım var sizin gibiyiz aamir srk ve bikaç kişi hariççevre üülkeler zaten hollywood özentisi diye lanse ediliyo bollywood derken bizimkiler süper sanıyolarhakkaten asya dışında tanınmıyor çoğu bir aamir khan devdir tabi laf edilmeyecek oyuncuları var ama savsak savsak yalan yanlış haberler var mesela shahrukh khana hollywooddan teklif yağıyo deniyor ama admaın birebir yüz yüze röportajını izleidm hollywooddan hiç teklif gelmedi ama oynamak isterim demiş. Ne bizim ülkemizdeki aşağılık sendromu tamam bizden öndelerd3e Hintliler bizden güzel Avrupalılar güzel onlar iyi bizim oyuncular çirkin beceriksiz muamelesi ya hadi batıyı anladımda bir woodumuz olsaydı en azından bir bollywood olurdukbence sadece kültürlerimiz farklı. sizin fikriniz ne bu Hintlilerle ilgili

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayır ünlü değiller.. kendileri yapıp kendileri izliyo.. hiçte çekici gelmez bana fimleri

0|0
    1|0
    • bizim türklerden dans beceren dil öğrenen oraya kapak atar gibi geliyo ya hollywooddan ya da avrupadna daha kolay geliyo yani doğu kültürü sonucta rekabet fazla ama beyaz tenliysen havada karada model felan oluyosun (hintli bir kız arkim söyledi) bizimkilerden hiç duymadım bollywood isteyen hani bir meltem cumbul gittide hep lafta icraat yok kendisi demiş sorna ben gidip onların kapısını çalmadım tamamen tesadüf hindistanada hiç gitmemiştim dedi

• teşekkür ederim

• özür mahiyetinde :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 1.1 milyar yeterince büyük bir dünya zaten. Orda meşhur olan batıya uzanmasa da olur bence :) ABD'li AB'li bir aktör Asya'da Afrika'da Güney Amerika'da çok mu meşhur acaba..

0|0
    1|0
    • hintli arkların varda yad asyadan bir bak. Doctor whodaki mett smithi amerika tanımıyorken bizim hintliler bile tanıyordu:D

• daha fala o oran dye biliyorum. Kötüişte ya

• Bizde de halkın de yüzde 9u ingilizce biliyor, aynı tabaktan yemek yeme oranı 62%

• Bence herseyden Once senın Turkce Oğretmenını bulmak lazım.

0|0
    0|0
    • klavyem bozuk düzgün konuş

• müslüman olunca bide

• Evet Ornek bır musluman

• sen bırak oraları gel vatanına dön bırak şu bollywood falan yeşilçamwood a gel

0|0
    0|0
  • bazıları evet

0|0
    0|0
    • hacı o kadarı her ülkede var iranda arash ve rebecca bizde tarkan onlardada şarkıda yok sinemada var bi, ara meksikadaki pembe dizileirn arkasında tarkan çalıyodu düşün. Asyada ünlü olmakla dünyaca farklı. Açıkçası shahrukh khan aamir khanın eski filmleri güzel artık yaşlandılar gerçi hala iyilerde bu yeni çıkan kızlar çocuklar becremiyo dasn etmeyi ve cıoğu vasat bir dev pateli beğendim oyunculuk olarak oda istmeiyomuş bollywoodda oynamak

• bu konda sana katılıyorum hacı abla

• hollywood tan sonra dünyanın 2. sidir.

0|0
    0|0
    • klişe laflar. Zaten başka wood yok :D pakistanda da vamrış ama geçememesi normal. bir cannes film festivali gibi küresel ünü yok. Ben film sayısı değil ün oalrak sordum ve bana bikaç gerçek süper oyuncusunu sayıp genelleme aamir khan gibi bir gerçek varken dandirik 2.0 puanlı filmleride var (çoğu

• olayı uzatmıcam send eklasik fanlardansın bir aamir izleyip genelleyenleri kınıyorum neyse by by :)

• Soruma bekleniyorsunuz bollywood ile ilgili :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben hintliler hakkında olumlu düşünüyorum. Bize göre onlar nasıl garipse onlara göre de biz garip görünüyoruz :) Yani önyargısız izlenilirse bağımlılık yapabilirler. Özellikle de Shahrukh Khan :) Çok güzel ve etkileyici oyunculuk yapıyor. Hele ki devdas taki sarhoş rolü müthişti :D

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum hint sinemasını falan.

0|0
    0|0
    • Sevme değil ama bir fransayı italyayı amerikayı sevmeyenler duyar hindistanı un olarak avrupayıda geçti diyorlar abartını sizce bna çakma gibi geliyor ismi ble komik

• 1 milyar nufusun olusa senin de filmlerin izlenir. Süreklifilm cekiyorlar Hollywoddan dahacok ama dandik. Cin malı Hollywood gibi. Heh Türkiye populerligine sasılmamalı cünkü biz Recep İvedike rekor kırdıtmıs adamlarız. Baskalrının rekorları Titanik gibi filmlerdeyken. O yüzden mantıksal seyler arama

• bizim türklerden dans beceren dil öğrenen oraya kapak atar gibi geliyo ya hollywooddan ya da avrupadna daha kolay geliyo yani doğu kültürü sonucta rekabet fazla ama beyaz tenliysen havada karada model felan oluyosun (hintli bir kız arkim söyledi) bizimkilerden hiç duymadım bollywood isteyen hani bir meltem cumbul gittide hep lafta icraat yok kendisi demiş sorna ben gidip onların kapısını çalmadım tamamen tesadüf hindistanada hiç gitmemiştim dedi

Yükleniyor...