İcra ettiğim eser... Güzel bir parça değil mi?

Bugün kulisteyken önüme koyulan bir eser.. İlk çalışmaya başladığımda kaydetmiş arkadaşlar. Eser hoşuma gittiği için paylaşmak istedim.. Stüdyo kaydı olmadığı için ve ben de ilk defa gördüğüm için "neymiş bu acaba?" diye icra edince güzel, kaliteli bir performans çıkmadı ortaya ama parçanın güzel olduğunu düşünerek paylaşıyorum yine de..
http://vocaroo.com/i/s0o5ja48Lwr0

Güncellemeler:
Bu da konuk sanatçı olarak katıldığım bir programdan.. Uşşak makamında yaptığım ara taksim. Donanım ve ortamın etkisini bu kayıtta anlayabilirsiniz. http://vocaroo.com/i/s1Cx4TsxWq1G

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Klarnetle mi icra edildi bu?

0|0
    1|0
  • ney üflemek çok güzel ya, seste bozukluklar var ancak güzel, umarım zamanla daha güzel üflersin :) ne zaman başladın?

0|0
    0|0
    • 11 yıldır :) birazdan yeni bir kayıt paylaşacağım o zaman daha iyi değerlendirebilirsiniz

• :) amin aynı şekilde

• Sağ olun :)

• ney sesi çok güzel oluyor ya.. ama tabi biraz daha çalışınca daha etkileyici olur :)

0|0
    0|0
    • İyi bir kayıt paylaştım. Dinleyebilirsiniz..:)

• Konservatuar değil.. Zaten Ney için konservatuar gereksiz ve yanlıştır aslına bakarsan. Ney, usta-çırak ilişkisi içinde öğrenilmesi gereken bir sazdır. Ve emin ol konservatuardan çok daha verimlidir. Ben de bu yolla öğrendim. Evet hobi diye başladım. Normalde ünide başka bir bölüm okudum ama sonra bir anda baktım ki akşam müzikle yatıyorum sabah müzikle kalkıyorum.. Sonra böyle büyüdü gitti :) Çok teşekkür ederim.. İnşallah sizin için de her şey gönlünüzce olur:)

• inşallah sağ ol :)

• güzel güzel

0|0
    0|0
    • teşekkürler.. yeni bir tane daha paylaştım o daha kaliteli dinlerseniz sevinirim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Fena değil...

0|0
    0|0
    • Fena değil "değil", açık açık kötü bir kayıttı bu :) yeni bir kayıt paylaştım dinlerseniz sevinirim..

• Sentezi oluşturabilirsiniz Türk Halk Müziğine de gider

• Evet kimi zaman orada da kullanıyoruz ama kavalı daha çok tercih ediyorlar.. Ama Ney'in de yakıştığını düşünüyorum

Yükleniyor...