Arapça bilen arkadaşlar var mı? öğrenmesi zor mu? ne kadar sürede öğrenebilirim? (sadece alfabe ve telaffuzu değil anlamlarıyla birlikte )?

Arapça bilen arkadaşlar var mı? öğrenmesi zor mu? ne kadar sürede öğrenebilirim? (sadece alfabe ve telaffuzu değil anlamlarıyla birlikte )

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Yok be o kadar dedikleri gibi zor değil. Bizim burada büyükler hep Arapça konuşur onlardan öğrendim bende :)

0|0
    0|0
  • Arapça bilmiyorum, ama çok çok zor diyorlar, ve mısır arağçası o arapçası bu arapçası diye pek çok aksağana sahip bir dil. Ama istekliysen neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • Mahalli arapca biliyorum

0|0
    0|0
  • şükran <3

0|0
    0|0
  • arapçayı cami imamları bile bilmiyo sen nası öğrencen onlar anca alfabeyi ve Kuran'ı biliyo konuş de bakim git bir gün yanına konuşabilcek mi ;)

0|1
    0|0
  • arap dili mi
    yoksa kur'an dili olan Arapça mı.

0|0
    0|0
  • uğraşırsan 3-4 senede anca

0|0
    0|0
  • hangi arapça olduğuna bağlı öğrenmen sana bağlı normal bir insan 1 haftada alfabe ve okumayı 3 ayda kelime ve cümle kurmayı 1 senede de komple öğrenir

0|0
    0|0
  • Arapça ve farsça ve dünyadaki en zor dillerdir.

0|0
    0|0
  • Zor ama imkansız degil ben arap asıllı Türk üm ama ben bile alfabesini çözemedim :D sadece konuşma anlama olarak biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arapça oldukça kapsamlı bir dil. Ben başlangıç kurunu almıştım cidden ilk etapta çok zorlandım ama onun da belli kuralları var zamanla alışıyorsun. En önemlisi sürekli konuşmak ve tekrar yapmak. Kelime ezberin iyi olsun bir de cümle kurmanın kurallarını öğren gerisi tamamdır. Ben tam anlamıyla öğrenemedim araya başka şeyler girdi ama bizim hocamız 8 ay kadar bir sürede çok iyi seviyeye getirmişti.

0|0
    0|0
    • 8 ayın çoğu dil bilgisine mi gidiyor yoksa böyle orta seviye konuşmaya, bir metin bulup okuma anlamaya yeterli mi

• Çok teşekkür ederim. Kitapları denicem

• Rica ederim kolay gelsin :)

• ben 2 senede cozdum yazılısı bıraz zaman alıyor ama sonra kolay bıde cok karısık

0|0
    0|0
  • elif be te se cim ha hı dal zel sin şın sad dat tı zı ayın gayın

0|0
    0|0
    • Öğrenirsin biraz zor

Yükleniyor...