The Vampire Diaries, The Originals, Supernatural sevenler buraya :)?

aklınızda kalan sizi etkileyen bölümler neler? :) bir beyin fırtınası yapalım mı :)
TVD'de benim aklıma ilk gelen damon, katherine' e olan takıntısıyla o mezarı ne yapıp edip açtı ya büyük başarı :) sonra da bir sürü olay oldu tabi ama bu da güzel heyecanlı bölümlere konu oldu yani :) :)

Güncellemeler:
gece güzel oluyor di mi otur dizi izle aynı ben :D supernatural bir başka ya hele de müzikleri :D
güncellemede yazılanlar aslında arkadaşa yorum olarak yazıldı ama ne hikmetse güncelle bölümüne yazıp gönderdim :D neyse supernatural reklamı oldu :D

0|1
1228

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• ...

http://files-cdn. formspring. me/photos/20130804/n51fe7bb807960. jpg

http://i.imgur.com/OIRki5b.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a. akamaihd. net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/417790_458388510907415_364210308_n. jpg

3.bp.blogspot.com/.../impa%C5%9Fa.jpg

1|0
    0|0
  • Supernatural sezon 3 bolum 10 dean ve şeytan dean konuşması özellikle demon dean in sarf ettiği"and this, this is what you're gonna become" cümlesi muthiş:)

1|0
    0|0
  • The originals izlemedim güzel mi?

Ağa beni en çok etkileyen şu an elena ile damon un manita olması.. Şerefsiz it diyip duruyorum lan insan kardeşinin manitasına göz koyar mı =) Üstüne bide sabah akşam atlar mı çok ayıp..

Kardeşide godoş çıktı zaten canım abim buyur gel sen manitama atla ben aradan çıkarım diyor heheh =)

Supernatural in en sevdiğim kısmı bir bölümünde bunların gerçek dünyaya gelip kendilerinin ünlü bir dizi olduğu ve Castielin sıçtığını bile tweet atması (bu arada cidden o bölümde kendi kişiliklerini oynadılar.)

0|0
    0|0
    • evet supernaturaldeki iyi bölümlerdendi o da :) originals da güzel gitgide iyi olacak yeni dizi ya alışmak lazım

• Bak şimdi hatırladım... Sarışının adı Caroline idi galiba damon bunu yeni ayarlamış kız bunun vampir olduğunun farkında damon "alaca karanlık" kitabını okumakta.. Kız gerçektede vampirler gündüz yürüyebiliyormuş diyor

Damon bizim yüzüğümüz var, Güneşte parlayan vampirler çok saçma diyoır

• evet iyiydi o bölümler de

• Supernatural'ın tüm sezon finalleri etkiledi beni. En sevdiğim sahneler Castiel'in isyanı, arayışı, gücü ele geçirişi.

2|0
    0|0
  • samle deanın babalarının seytana ruhunu satması ılgınctı mesela.. sonra eskı rubylı bolumler muhtesemdı sarısın olan ruby:)) bırde cassın ınsan oldugu bolum :DDD nasıl dagıtmıstı oyle cass:))

0|0
    0|0
    • uyuşturucu alkol falan di mi yaaa :D bir de cass otoyolda kenarda dean ı arıyordu dean bkle orda flan diye dalga geçiyordu ama cidden bütün gece sabaha kadar yolda bkliyordu garibim :) şarkıları süper dizinin ya

• kadın falanda var:)
      cass benım adamım ya, deande guzel kufrediyor:D

• TVD daha monotona bağladı sıkıcı olmaya başladı. The Originals bence daha iyi ve sürükleyici hem Klausun Elijahın oyunculukları daha iyiymis

1|0
    0|0
  • dean winchester nasıl bir şeytan olacak merak ediyorum
    klaus bebeğini kardeşine verdi. bebeğin annesi olan kurt kadının içine de klausun cadı annesi girdi :D

1|0
    0|0
  • Supernaturall

2|0
    0|0
  • Supernatural 9. sezon Sezon Finali iyiydi ya işin yoksa yeni bölümleri bekle :D

1|0
    0|0
  • Tek izlediğim dizi Supernatural :)
    Her sezon finalinde şu müziğin çalması ayrı bir cezbedici :D
    http://www.youtube.com/watch?v=2X_2IdybTV0

0|0
    0|0
  • the wampire diaries hastasıyım

1|0
    0|0
  • Supernatural eye of the Tiger sarkisini soylemesi :))

1|0
    0|0
  • supernatural samin kan içtiği luciferın olduğu bölümler

1|0
    0|0
    • ruby nasıl kandırdı sam i ama.. kıyameti durdurcaz diye mührü kendileri kırdı.

• tamam video buldum evet onlarmış :)

• aynen çamaşır suyudu galiba:D ağzını açınca çirkin olanlar işte evlat olsa uzaktan sevilirler

• EVET DEAN'IN SÜREKLİ ÖLÜP CANLANIYORDU

1|0
    0|0
  • sevenler dedin sevdik geldik :D

1|0
    0|0
    • hoşgeldin :D

• evet 2. sezonun sonuna geldim yeni yeni kas çıkıyor :)

• sonraki sezonlarda göğüsü daha cıkık sekilde falan :D

• The originals çok küçük bir mekanda geçiyor ve sıkıcı geldi uzun uzadıya. The Vampire Diaries ise daha iyi bu konuda yalnız son dönemlerde çok saçma konular çıktı. Neyse tatil sonrası umarım düzeltilir

0|0
    0|0
    • evet ilk 4 sezon iyiydi de son sezonda işler farklı yönde alışılmışın dışında seyretti. ama yine de bu sezon kendi çapında heyecanlıydı da alışılmışın dışında olduğu için pek sarmadı diğer sezonlar gibi. the originals da arada bir iyi oluyor, bir iki bölüm duruluyor falan ama onu da sevdim özellikle hamilelik döneminde hayley in başına gelenler iyiydi güzel yapmışlar

• the originalsın 8. bölümünde klausun bütün vampirlere tecavüz etmesi çok iyiydi ya hala arada izlerim o sahneyi :d

0|0
    0|0
  • Yurtta lys varken bile izledik super naturali düşün gunde sekiz bolüm bitiyodu:D

0|0
    0|0
  • Dean in sürekli ölüp ölüp canlandığı bir bölümü vardı :D

0|0
    0|0
  • Game of thrones dahil değil mi bunlara :(

0|0
    0|0
    • bir kaç bölüm izlediğim için dahil etmedim hani akılda kalan yerleri sordum ya olaya fransız kalmayim diye eklemedim onu :) ama yakında onu da dahil ederim yaz başlasın bol bol dizi :) ilk sıra game of thrones un

• Tamamdır, iyi geceler :)

• iyi geceler :)

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• the originals elijah ilk girdiginde ben elijah beni taniyormusun dedigi sahneleri seviyorum. tvd de elena ve damonun oldugu butun sahnler etkiliyo beni he bied caroline ve klausun oldugu sahneler.

1|0
    0|0
    • ay evet ya caroline ve klause ayrı olay offf ayırdılar ikisini daha çekişmeli olmalıydııııı :) belki tekrar gündeme gelir :)

• onun icinde zor kardesini iyilestiriyo ama yav gebersin tobe tobe seviyorum ben o kizi ve babam sevse affetmem :))

• Damon ve elenanın öpüşmesi ve o sevgileri etkileyici :)

1|0
    0|0
  • aklimda kalan damon'in ölümü. ee yuhh artik dedirtti bana yani

1|0
    0|0
    • aynen ya final çok acımasızdı bekle bekleyebilirsen eylüldeki yeni sezonu ..

• Enzo tamamen geri Döndü ama. bence bize yeni klaus gibi bise olucak. caroline'a asik olur bu gibime geliyo ama klaus gelsin yaaa

• bnce de yaa enzo gıcık sevmedim onu.. ilk çıktığında sevmiştm ama bir gıcık oldu enzo sonlara doğru

• Seni her koşulda sevdim, ama bu senin umrunda bile değildir.
    Vampire.

0|0
    0|0
  • TVD en sevdiğim bölüm damon ın fonda anberlin ile Vickie'e dans ettiği sahneydi :D Ian aşktır :D

1|0
    0|0
  • the vampire diaries tabisikide

1|0
    0|0
  • The walking dead ve tepedeki mezarlik bunlarida izle bence :)

0|0
    0|0
    • the walking dead bir ara izledim yine musait anda tekrar baslicam izlemeye' tepedeki mezarligi duymadim bakim ona da bir ara tesekkurler

• Ben tesekkur ederim

• İkisini de severim.
    Damon ölmeyeydi iyiydi :(

0|0
    0|0
  • Stefan ölmeseydi keşke :(

0|0
    0|0
    • geldi o geri merak etme :) sezon finalini izlemedin mi başkası ölüyor acaba kim:) izle bnce

• tamam canım peki :))

• hani yorum unuttun beni? :)

• Supernatural sadece digerlerini izlemiyorum sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Teen wolfda var. Ay valla tam benim kafa

0|0
    0|0
    • :) evet teen wolf da iyiymis ama izlicem en kisa zamanda su an takip ettigim bir suru dizi var ona da sira gelcek:)

Yükleniyor...