Japonyada bulunmuş ya da bulunan tanıdığı olanlar?

Arkadaşlar Japonyada yaşam, üniversite nasıl, kızlar erkekler arası ilişki nasıl, hayat pahalı mı ve soğuklar mı, ayrıca yemek konusu nasıl?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eger iyi bir universiteyse iyi, yasam sıkıcı (gece hayati cok yok), nerede kalacak onemli cunku America'daki gangsterlar gibi Japonya'da da yakuzalar var. Kizlar-erkekler relax tabi ama akilli insanlar ve iyi arkadaslar ama sevgili olarak dusunmem. Pahali degil, soguk gibiler ama eger arkadasinsa cok yakin ve iyiler, kotuluk dusunmezler. Yemekleri berbat.

0|0
    0|0
    • *Üniversite evet. Burslu ama dönemlik 14.000 gerek. Burslu nasıl oluyor orada

• Okumadim orada bilmiyorum sadece arkadaslarim vardi ve eger iyi universitedeysen relax ama eger kotu universiteyse zor dediler.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum Japonyada 5 Yıl Bulundum Üniversite Alanı Olarak Bilmiyorum Ama İlişki Olayları Japon'ca Bilmiyorsan Çok Sıkıntı Olucak Nerdeyse Hepsi İngilizce Bilir Ama Kılını Kıpırdatmaz Yemek Konusu Dersen Ordada Mc Donalts Falan Var Ama Dana Eti Değil Domuz Eti Kendin Pişir Kendin Ye Yaparsan Rahat Edersin :) Fiyatlara Gelince 1200$ İle Rahat bir Şekilde Geçinirsin :D

0|0
    0|0
    • 18 yaşında biri ttek başına zorlaır mı?

• Budistler sanırım, o durum nasıl bizdeki gibi din manyakları var mı

• Yok Öyle Din Manyağı Yokda Mafya Dedikleri Şey Bizden İyi :D Ya Güzel Biyer Kesinlikle Gitmeni Tavsiye Ederim Ama Tek Başına Olma

Kızlar Ne Diyor 1

• Yemek konusu sıkıntılı.

0|0
    0|0
    • peki ırkıçlık var mı 18 yaşında bir insan tek başına zorlanır mı?

• farketmez, kültür şoku yaşar.

• peki din açısından nasıllar

Yükleniyor...