Kitap önerebilir misiniz :)?

yazımı kitap okuyarak geçirmek istiyorum. ama istediğim kitap türü, böyle vazgeçmemeyi gösteren hayalinin peşinden gitmekten bahsetmeli.
kişisel gelişim kitapları da olabilir, başarı üzerine.
bu sene mezuna kalacağım gibi (matematikten 20ye yakın boşum var) bu yaz bolca motivasyonumu arttırıp kendimi iyi hissetmek istiyorum.
teşekkürler^^

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yüregim seni çok sevdi aşk roman tarzı.
    Olasılıksız olabliir yine hoş güzel bir kitap.
    Şeyde olablir Şah Mat oda yine harika bir kitaptr.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yazar:Cassandra Clare (DÜŞMÜŞ MELEKLER ŞEHRİ)
    DipNot:Elimden hiç düşmeyen kitap :)

1|0
    0|0
  • Ahmet Batman Sabah Uykum ve Soguk Kahve 2sınıde Al mutluka oku pısman olmazsın kı zaten bı basla kıtaba bı 10 sayfa oku bırakmıcan elınden

0|0
    0|0
    • Evet bir kitabını tamamen okuyup bitirdim, diğerini de yarısında bıraktım.
      bu tür adamlara ben edebiyat yapıyor demem, benim için iyi bir yazar değil.

• daha ıyılerı oldugu muhtemel ama herkezın bır kıtlesı var ıste

• Aykut Oğut evrenden torpilim var oku bence :D

0|0
    0|0
  • fatih ve fetih oku azmin artsın..

0|0
    0|0
  • Yaşar ne yaşar ne yaşamaz ve eğer anlayabilir sen iki darbe arasında (Iq seviyede bağlı)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şans bilekliği
    Mavi defter - james a. levine hintli bir kızın yaşadıklarını anlatıyor çok iyi kitaptır

1|0
    0|0
  • Yüreğim seni cok sevdi, Villa Moda, Babalar ve Oğullar, Uçurumun kenarında dans, Şehrazat'ın unuttuğu masallar, Elif Şafaktan Aşk, Tanrı daime tedbil-i kıyafet gezer bunlar harika.

0|0
    0|0
    • Tanrı Daima Tedbil i Kıyafet Gezer adlı kitaba başladım 125.sayfaya gelince bıraktım okusam iyi olacak galiba :)

• ciddi misin ya :D ilk bu kitabı bitireyim bari

• Kesinlikle :D

Yükleniyor...