Sesim güzel mi? Eğitim almadım. Geliştirilebilir mi?

Hiç müzik eğitimi almadım. Başlasam mı diye düşünürken burası aklıma geldi sizin fikrinizi almak istedim. Başlamadan da bitirebilirim sanat hayatımı :D

Beste yapıyorum ama kendi iğrenç bestelerimi sizinle paylaşmayacağım. Kavaklar şarkısını mırıldandım. Yorumlarınızı bekliyorum.

http://vocaroo.com/i/s1hLKp54hbVt

Güncellemeler:
Cevaplar için teşekkürler. .. Herkese +1

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• ritim falan iyisin dostum :) eğitim al hayatına renk kat :D

0|1
    0|0
    • Eğitimim yok ama müzikle uğraşıyorum seviyorum. Yorumun için çok teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 12

• şarkı nasıl bişey ya :D ilk kez duydummm. Ama sesin fena degil egitim ile daha da güzel olur emin ol bol şans

0|1
    0|0
  • eger seviyosan baslamalısın.. ınan muzik daha dogrusu sesım benım hayatım ama ailem istemedıgı ıcın hıc bı egıtımalamıyorum kendı kendıme boyle ınternette hocalardan bısıler grenmeye calısıyorum.. bence ımkaın varsa gıtmelsın muzık hayattttt..

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. İmkanım var. Benim aileyi daralttım bunalttım :) kemana razı ettim ama ses eğitimi almak istiyorum. Öğrenmeye meraklısın benim gibi herhalde. Müzik aşkı olduktan sonra her şey akıp gidiyor..

• Aynen öyle. Umarım senin de önün açılır ve istediğini seçtiğini yaşarsın..

• Inşallah

• Sesin güzel ve tabiki eğitim lazım, gelirtirsen çok daha iyi olur.

0|1
    0|0
  • sesinin güzel bir tınısı var sanki ama uygun sarkı seçmemişsin. şarkı kötüydü dinleyemedim

0|1
    0|0
  • evet çok güzel degerlendir kesinlikle baska bir şarkıda dinlemek isterim senden lütfen ihmal etme bekliyorum bir şarkı daha :)

0|1
    0|0
  • şarkı çok saçmaymış..kusura bakma:) ama sesini geliştir eğitim al bence

0|1
    0|0
    • Saçma mı :D Neyse :)) Olur mu zevkler ve renkler tartışılmaz niye kusura bakayım. Teşekkür ederim yorumun için. Başlayacağım eğitime..

• hepsini dinlemedim ama :) sesini anlamama yetti.aynen başla:)

• Gercekten muzik egitimi almadigina gore sesin cok guzel sabaha kadar aglayip dinleyebilirim

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim yorumunuz için o kadar sevindim ki bu güzel sözlerinize..
      Evet eğitim almadım. . Umarım bir gün. ..

• Hangi şarkı onu dahi bilemiyorum eğitim şart galiba :))

Hmm tatlı mı çok teşekkür ederim. Daha mutlu oldum bu yorumdan..

Değerlendireceğim kesinlikle özellikle de bu güzel yorumlardan sonra.. :)

• Cok iyi yaparsin cunku boyle bir ses kesin degerlendirmeli... rica ederim :)

• Sesin güzel ama uzatman gereken yerleri kısa kesmişsin uzatsan güzel olabilirdi sesin güzel :)

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. İlk kez dinleyip söylemiştim hemen ondan olmuş :)
      Yorum için tekrar teşekkürler...

• brutal veya metalle ilgilenseydin yardımcı olabilirdim.)

0|1
    0|0
    • İlgilenmedim hiç :) Ses rengim ona mı uygun? Hangisinden ve nereden başlayacağımı da bilmiyorum şu an :))

• eğitim alıp geliştirebilirsin sesini daha iyi olur

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Eğitimsiz ses direkt kendini belli ediyor zaten. En kısa zamanda başlayacağım. Teşekkür ederim yorumunun için..

• Şanslı olduğum doğru :) Ama hayat herkesi bir yere savuruyor. Anlayabiliyorum seni...

• köşeye atmış sanırım beni :)

• Güzel, çok seksiiiii.

0|1
    0|1
  • Güzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ses anlamın kötü bir ses değil.Ciddi bir şan eğitimi ile daha iyi bir sese sahip olabilirsin.Ama şan eğitimi çok sıkıcıdır...Ciddi ve azimle eğitime başlar ve devam edersen olur bu ses

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim. Müzik merakım var 100 beste yaptım vs :D

O konuda sabırlıyımdır. Olacak durumu var demen bile yeterliydi. Teşekkür ederim takrar yorumun ve vakit ayırdığın için..

• Estağfurullah belki senin sesin de güzeldir ama farkındalık meselesi. :)
      Seni de dinlemek isteriz, şaka yapmıyorum..

• Eyvalah :)

Yükleniyor...