"Gri nin 50 Tonu" kitabında Christian Grey karakteri için Türk aktörlerden kimi hayal ederdiniz?

Okuyanlar bilir kitapta bir Christian Grey var. Hatta kızlar onun için kimse bir Christian Grey olamaz derler.
Sizce Christian Grey karakterine Türk artislerden kim yakışır?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Berk Hakman yaşı genç eli yüzü düzgün olup, psikopat karakter canlandırabilen tek erkek oyuncu Türkiye'de o olur. Kız da Cansu Dere olur kesin.

0|1
    0|0
    • vayy mükemmel ikili olmuş harbiden. adam korkunç yakışıklı ama ya. Grey biraz yakışıklı değil de erkeksi olabilir mi pki

• Ben yaş aralığı ve rol kabiliyeti açısından değerlendirdim sadece, o yaş aralığında klasik jön rolleri dışında kendini gösterebilmiş bir oyuncu yok bana göre Türkiyede. Belki Aras Bulut İynemli ama o da fazla genç.

Kızlar Ne Diyor 4

• kitabın birincisini bile bitiremesem de okuduğum kadarıyla o karaktere uyabilecek bir türk aktör yok bence

0|0
    0|0
  • cemal hünal geldi direk aklıma

1|0
    0|0
  • hicbiri yakismaz o role

0|0
    0|0
  • gürbey ileri tam adamı karizma on numara..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Son zamanlarda kasede junharca bu kitabın reklamı yapılıyor ama çözemedim sebebini..

Alıp okuyayım ondan sonra yazarım.

0|0
    0|0
    • yeni bir kitap değil ama filmi yapım aşamasında olduğu için kitabıda piyasaya yığmayı planlıyorlar kesin -,-

• Yok onu kaldırabilecek müslüman artist :D

2|0
    0|0
  • Issız Adam'daki o aktörün ismi neydi yaa o işte :) Özcan Deniz de olabilir.

0|0
    0|0
    • cemal di heralde, ikisi arasından özcan deniz bence adamın rolleri hep aynı duruş.

• Nuri alçoyu hayal ediyorum ara sıra :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...