Şiir kitabımın adı ne olmalı sizce?

Aşk ve ayrılık temalı şiirler yazıyorum.Şiir sayim 100 taneye ulaşinca kismet olursa kitap çikarmayi düşünuyorum.Lakin kitap ismimde bir karara varamadim.Umuyorum ki sizlerden de guzel fikirler cikacaktir. Bu da benden size gelsin: Baharın yaşanması için kışın yasanmasi lazimmis meger..yoksa gelir miydi bahar guller solmasa? Her gidisin bir donusu olmasaydi eger..yasanir miydi kavusmalar ayriliklar olmasa?Sevginin de yasanmasi icin husranin olmasi lazimsa eger..Husranin cennetimdir. İste o zaman yasamaya deger..#Siirseven#

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• her halde yazdığın şiirlerin adı vardır, en beğendin şiirin hangisi ise onu ver.
    Örnek Ümit Yaşar Oğuzcan-Acılar Denizi bizim ad vermemiz olmaz emek veren sensin adın vermekte sana düşer

0|0
    0|0
    • cok tesekkur ederim bak bu cok guzel bir fikir. En sevdiğim siirimin adini koyacagim:)

• Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Şayet şiir yazabilecek bir yeteneğe sahipsen, ki kitap çıkartacağına göre sahipsindir kitabın ismini de bulabilirsin. En azından ben kitap ismini kendin bulmandan yanayım.

0|0
    0|0
  • " İçimizdeki şair " olabilir :)

0|0
    0|0
  • Şiirime ilham olur musun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• iyide güzel şairim bu işler siparişle olmazki...şiiirlerinin bir kaçını ookusak belki fikir verir...içindekini bilmeden dışına nasıl isim bulalım? tencere tava dedim oldumu şimdi?

0|0
    0|0
  • şiirsevenden şiirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...