Arkadaşlar sizce bu kitap neden beni etkilemiş ola bilir?

Iyi akşamlar arkadaşlar. Yıl 2009. 11. Ay. Ben UAE deydim. Ticaret merkezlerinin birindeydim ve gezerken bir kitap mağazasına deng geldim. Bu Kitap'ın cilt kabuğunu görer görmez aldım ve yanımdan ayırmadım. 1 ay sonra memlekete döner dönmez sıcak sobanın arkasında burnumun suyu aka aka okudum.
Ama bu yıl filmi var dediler, baktım ve hayal kırıklığı yaşadım:)
Sizce bu Kitap'ın cildi neden beni etkilemiş?
Uzun oldu. Cevaplar için şimdiden teşekkürler:)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• soru harika karamsarlık sanırım yanlız birisiniz geçmişle ilişilendirirsek zaten belli baba özlemi şeklinde bu olmadığına göre şu an için siz kendinizi yanlız hissediyorsunuz ve dayanacak bir güç bu içten içe özleminiz bu

0|0
    0|0
    • Yıl 2009 :)
      Ola bilsin o anlık duyularım:)

• teşekkür ederim :)

• Rica ederim:)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Ayrıca bknz: 23 numara.

Belki sana ayna oldu, belki sana ışık tuttu, belki de ufkunu açtı.

cut.

0|0
    0|0
  • kitabın kapagı çok güzelmiş kitabı merak ettim şimdi...kitaplar gerçekten insanların en yakın arkadaşı ve kitap okudukça kendi hayalinde kitapta yazılanları oynatıyosun sanırım bu kitapta sen hayline çok uydu...kitaptan çevrilme çogu film o kadar başaralı olmuyo çünkü çok zor bir iş gerçekten sen kitabı kendi ufkunla okuyosun ama aynı kitabı başkasının ufkuyla izlerken bazen ters düşebiliyosun filmle...

0|0
    0|0
    • İngilisce çok güzel. Çümleler felan. Türkce nasıl bilemiyorum. Bu Kitap'ı sırf kapağına göre aldım

• tavsiye ederim

• Kitap zannedersem çocuk evliliği hakkında.
    Sende bir şekilde merak etmişsin.
    Okumuşsun.
    Ve çocuk evliliği hakkında yaşanılan ve belkide içinden çıkılamaz sorunlar yüzünden etkilenmişsin.

0|0
    0|0
  • Cünkü sen kitabı okurken baska bir şekilde hayal etmişsindir olayı. Filmde daha baskadır ondan olabilir yani gece gece aklıma gelen bu :P

0|1
    0|0
  • küçük ayakkabıların yanındaki büyük ayakkabılar etklemiş olabilir
    benjamim buttonun tuhaf hikayesi gibi ilginç kitapmış

0|0
    0|0
  • Kitaptır etkiler.

0|0
    0|0
  • Niye hayal kirikliyna uğradın

0|0
    0|0
  • Belki yaşayacağını çocukluğunu ya da babanı ozledigin içindir ama kesin geçmişe dönük ozlemdendir

0|0
    0|0
  • iyi de ondan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Filmi güzeldi ya :))) kitabı okurken empati kurabilirsin ve görselleri senin hayal dünyana aittir. Amafilmde karakterler bir kalıba girer ve senin düşlediğinle uyuşmazsa hayal kırıklığı olur.

0|0
    0|0
  • Niye hayal kirikligi yasadin ki. Zaman yolcusunun karisi filmi cok guzel. Ben bayagi begenmistim kitabi daha mi farkli?

0|0
    0|0
Yükleniyor...