Sağlıklı tatlılar bilen var mı?

Bu aralar canım tatlı şeyler çekiyor, fakat çok ağır ve sağlıksız tatlılar tercihim değil. Çikolata felan da fazla yememeye çalışıyorum. Fazla şekerli de olmasın istiyorum. Böyle bir tarif bilen var mı? :-D Bu aralar biraz acil...(Diyet felan yapmıyorum! Ben zaten zayıfım!)

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• yarım kase yoğurdun içine yaklaşık bir o kadar daha çilek ve 2 tatlı kaşığı pudra şekeri ekleyip blender veya rondoda bir güzel karıştır. mis gibi meyveli yoğurt senindir. şekerini zevkine göre azaltabilir veya artırabilirsin. elbette zevkine göre başka meyvelerle de deneyebilirsin bunu, rendelenmiş elmayla da gayet güzel oluyor. içine çok az tarçın da katabilirsin hatta.

canım çekti ayol anlatırken, gidip kendime yapayım bari:DD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En sağlıklı ve hafif tatlılar süt tatlılarıdır, hasan usta'dan yenebilir hatta light ürünler de var. Ama zayıfsan sana şekerpare yakışır, tulumba yakışır... ;)

1|0
    0|0
    • Sekerpare?den nefret ederim...tulumba güzel ama sagliksiz. Saglikli beslenme benim icin cok önemli.

• hasan ustanınkiler güzel oluyor cidden de. özsütten daha iyi kalıbımı basarım

• Peki. Floral sana da benden bir kazandibi :D

• Künefe :))

0|0
    0|0
  • sütlaç var en güzelinden :D kazandibi ,tavuk göğsü bunlar gayet sağlıklı ve yararlı :D

0|0
    0|0
  • İrmik helvası.

0|0
    0|0
  • esmer sekerle yapilan meyveli ev dondurmasi ye en guzeli

0|0
    0|0
    • Kafama göre mi yapim ?

• onemli değil :)

• henuz boyle bir gida icat edilmedi biraz daha bekleyeceksin sanirim :))

0|0
    0|0
  • BHU

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• BEN BİRAZ SİNİRLENDİR SONRA GÖNÜL AL

0|0
    0|0
Yükleniyor...