Game of Thrones sezon finali hakkında ne düşünüyorsunuz?

Game Of Thrones sezon finali hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valar Morghulis.
    Valar Dohaeris.
    Bir yandan da en son o kadar atlıyı Yüzüklerin Efensidi Kralın Dönüşü'ünde görmüştüm. Aynı şekilde Tyrion fena iyi bitirdi. Arya'nın zaten ne olacağı belliydi en baştan. Varys'in o çanlar çalarken yaptığı çok hoşuma gitti ya. Ama en çok da Bran'ın sonu nereye gidiyor onu merak ettim. Adam "Bir daha yürüyemeyeceksin , ama uçabileceksin" dediğinde ejderhalar geldi aklıma direk.

0|1
    0|0
    • Bran konusunda olabilicek bir sürü ihtimal var ^^

• haha andınlattığınız için sağolun :D

• Rica ederim. :D

Kızlar Ne Diyor 3

• İyiydi, Tyrion ve Arya izlemeye değerdi.

0|1
    0|0
  • yani geçen sene ki sezon finaline göre çok sönük kaldı. tazı ölmeseydi ya :( tywin de gitti oh olsun ona. başka başka heh bran la ilgili ilginç bişey de koymadılar önümüze öyle işte bir sene bekle işin yoksa

0|1
    0|0
  • spoiler vermeyin lan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• stannis sence de çok kolay bitirmedi mi yabanılların işini? ben sadece oraya takıldım adamın 100 bin askeri var hemencecik esir alındı.
    tazıya çok üzüldüm ya.

0|1
    0|0
    • tazıya benimde içim el vermedi. ölebilmek için o kadar yaptığı kötü şeyleri kullandı kızın nefret edip öldürmesi için ama arya yalvarmasını istedi o yalvarmadı. güzel sahneydi

• Tazı öldü mü sizce?

• ölmüştür ajan oradan canlı çıkması saçmalık olur. kendisininde dediği gibi kayaların arkasından bir bilge çıkıp yardım etmedikçe yaşaması mümkün değil ^^

• izlemem ama bir arkadaşım fb'de hiç beklemediği ve beğenmediği bir sezon finalı olduğunu yazmıştı :D

0|1
    0|0
  • Bir önceki bölüm daha iyi bir final olurdu.

0|1
    0|0
  • Ya iyice b. ka sarmaya başladı dizi. Dizi olgusunun sıkıntısı bu işte! Hiçbir iş ilk iki sezonu gibi olmuyor!

Ayrıca neyi uzatıyorlar hala anlamıyorum! 4 sezon geçti hala bir şey olduğu yok! 35 sene mi çekmeyi planlıyorlar bu diziyi?

0|0
    0|0
    • aynen ben bu sezon adam akılı bir şey olacak sanıyordum. önemli adamların ölümü hariç hiçbir şey olmadı (9. bölüm hariç hiç keyif alamadım bu sezondan) stannisin sura yardımı ancak bu kadar basitleştirilebilirdi.

tazıyı araştırdım da bir rahip onu kurtarıyormuş sanırım kendini ibadete mi ne veriyormuş. eğer tazı eskisi gibi olmayacaksa ha yaşamış ha ölmüş bir farkı yok benim için.

• siz ne yaptınız hocam o_O game of thrones diziye uyarlanan bir kitap zaten. duyduğum kadarıyla 6 sezon sürme ihtimali var. ayrıca bir kaç olay dışında her şey kitabına uygun gidiyor zaten

• Kanka uygun gidiyor ama dizinin anlatımında bir sorun var. Sürekli strateji, sürekli bir şey olacak ha başladı aksiyon ha kıyamet kopacak... derken 4 sene geçiverdi :)

Yükleniyor...