Trt 1 size de ilgi çekici olmayan bir kanal gibi görünüyor mu? Çocukluktan beri önyargım var sizin de öyle mi?

trt 1 izlenmeyen yada ilgi çekici olmayan bir kanal olarak görünür gözüme çocukluktan beri sizin içinde öylemi?ben orada çok güzel diziler buldum siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• 3 tane dizi izliyorum 3 ü de TRT'de yayınlanıyor(Leyla ile mecnun, seksenler, mor menekşeler) , eskiden de bu böyleydi(ayrılsak da beraberiz, 7 numara) bir film hastası olarak, yıllardır neredeyse her gün en az bir film yayınlayan kanal, spor takipçisi olarak en çok izlediğim kanal trt3... Hepsini geçtim sırf saçma sapan gündüz kuşağı programları yapmadığı için, ses olsun diye açtığım tek kanal;

Yani Allah'tan korkun, bırakın bu önyargıları, TRT Türkiye'nin en izlenesi kanalıdır, bu eskiden de böyleydi, şimdi de böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tvnin kendisi direk cekici gelmiyor bana

0|1
    0|0
  • bende hiç izlemem.

0|0
    0|0
  • aslında güzel izlenilecek şeyler var ama her nedense adındanmıdır nedir, bitürlü izlemek istemiyorum.. hatta diyorum okadar vergi veriyorum izliyim falan diye ama yok olmuyo :)))

1|0
    0|0
    • hahahaha koptum ya bravo güzeldi:D

• ya sorma orada ah kalbim diye bi dizi buldum sabah izledim.tamer karadağlı falan oynuyo.sonra bi baktım araştırdım dizi bitmiş çoktan:D sabahları tekrarlarını veriyolarmış:D

• hehehehe oda güzelmişş :)))

• eskiden öyleydi ama simdi ki seyler daha düzgün o yüzden artık sewiyorum leyla ile mecnun var mesela komedi tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
  • hıç aklıma bıle gelmıyor o kanal benım ya tv de nerde bılmem esımde gecenlerde seksenler dıye bı dızı bulmus cok begenmıs onun sayesınde kanalın yerını ögrendık:))

1|0
    0|0
  • pek ızlemıyorum önceden daha çok ızlıyodum cızgı fılmler falan oluyodu guzel bıde 7 numara vardı ama sımdı pek guzel bı dızı bulamıyorum orda

0|0
    0|0
  • banada önceden öyle geliyordu ama şu an iki tane program için izliyorum

1 gülben ergenin programı

2 seksenler dizisi onun dışında vasat gibime geliyor

0|0
    0|0
  • Seksenler var çok güzel

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|0
    0|0
  • Türkiye'nin ilk kanalı olduğu icin varlığı bile önemli bence..ayrıca genelde bilgilendiri yayınlar yaptığı icin. yada sacma sapan evlilik programları ve magazin haberleri olmadığı icin izleyen yok. Cünkü bizim ülkemiziin yavas yavas beyni böyle seylerle yıkanıyor..

0|0
    0|0
  • Trt 1, Fox, Kral TV daha var da aklıma gelenler bunlar. Mecburi olmadıkça bu kanalları açmam. Bu kanalların ekran rengini sevmiyorum. Gerçi, 4-5 aydır TV'yi açtığım yok.

0|0
    0|0
  • uzun zamandır TRT nin hiç bir kanalını izlemiyorum..

0|0
    0|0
  • senin aklında düşündüklerinle elinin yazdığı bir mi ,Allah'ını seversen.

0|0
    0|0
    • senin başının oynama yönüyle ...nın oynama yönü bir mi allahını seversen.

• tmam trt 1 izlemiyosun inandım :)

• adı üstünde devlet kanalı -.- özel bir kanal değil

0|0
    0|0
  • seksenler

leyla ile mecnun gibi bazı ilginç dizilerle imajını değiştiriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...