Çevreyi kirletenlerin var ya!!!?

2 gün önce ege de denize açıldım balık tutualım diye (ilk defa). bir de ne göreyim balıkçılar kıyılarım tamamını pislik içinde bırakmış. Poşetler, Olta çöplükleri. Bunlar ne bütün çöpler vardı orda. İçimden sürekli saydırdım. Burları korumamız lazım. Cennet gibi mekanları yok edip sürüklüyoruz. Denizin üstündede naylonlar yüzüyordu. Arkadaşımla gittim okumuş kültürlü insansanıyordumda okumakla adam olunmuyormuş. Kendi evine çok temiz davranır hem lüks, biz kirlenmesin diye ayaklarımız yıkardık öyle girerdik. Kendisinin çevreye yaptığına Allah seni bildiği gibi yapsın. Mangal ateşini bile söndürmeden gidiyordu Ahhhh Ahh!!!
Tövbe bir daha böyle insanlarla gitmem ve şikayet edicem. KApatsın devlet oraları en azından para alsın ibn****lerden de aklı başlarına gelsin. Haksızmıyım arkdaşlar?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• canım izmirimin her köşesini kirletiyolar oysa o kadar güzel bir şehir ki sadece İzmir için değil ülkemizin dört bir yanı insan görünümlü hayvanlarla dolu. kendi yaşadığı çevreye zarar veren tek milletiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok pis canlılarız çok piknik alanları leş gibi yediklerinin kapları duruyor, sokaklarımız çöp içinde , denizimizin dibi çöplük artık üstüne taşmış çok zararlıyız gerçekten.

0|0
    0|0
    • Afyonda bir yerde biktik yaptım yapmaz olaydım içeri girerken para alıyorlar piknik yaptığın tepenin ardıkların ağaçların altı tamamen çöplük olmuş piknikçiler yüzünden. Başka ülkelerde durum kötüye gidince önlem alıyorlar. İngiletredeki deniz bile çok kötü bir şekilde kirlenmiş. Valla çok kötü gidiyor bu gidişat. Çocuklarımız o eski doğa güzlellik fotolarını gördüğünde bize küfredecekler. Çok kötüydü gerçekten :S O çöpleri görseydin kıyı kenarında. Beddua ederdiniz. Adamlar yatmış yatmış orda yidiklerini oraya atmışlar. :S

Erkekler Ne Diyor 1

• türkiye de doğayı önemseyen insan yok ki. yazın hafta sonu özellikle sahilleri dolaş bizim milletimizin ne kadar temiz olduğunu gör.

0|0
    0|0
    • Bu şekildede kabullenmemiz gerek! Hareketlenmemiz lazım. En azından böyle alanları tamamen koruma altına ya da kontrol denetime tutulmalı. Devlet alsın paraları insanlardan aklı başlarına gelsin :S Biz nasıl çöplerimizi toplayarak gidiyorsak milletinde öyle yapması lazım. Offf ya...

• o dediğin olmuyor ya. sen suçlu olursun laf söylediğin zaman senden çok bağırırlar. insanlarla uğraşması onlara laf anlatması zor maalesef. en azından gönüllü çalışma ile temizlenebilir ama bunun içinde organizasyon yapmak gerekir. yazları zaten yapan kuruluşlar var diye biliyorum onlara katılabilirsin.

Yükleniyor...