'Gürcistan' kültürü, yemekleri, şehir hayatı, gezilecek yerleri?

bilenlere soruyorum :)
Arkadaşları, bana Gürcistanı anlatabilirmisiniz?
tabii bildiğiiz kadarıyla, ünlü olan yerleri yemekleri, vs vs...

yani gürcistanla ilgili ne biliyorsanız yazabilirsiniz :D

''şimdiden teşekkürlerr :) ''

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle Gürcüler yasıyormuş..

1|0
    0|0
    • gerçektenmi :/

• Senin canin sağolsun ya...
      10 euroyu ver sen geri kalanı 5 taksit yaparım..
      O kadar paragöz değilim şükür ^^
      E.i.c icin şükranlarimı sunuyorum..
      Size şükranla iyi eğlenceler :)

• rica ederim :) sanada

Erkekler Ne Diyor 8

• 10 numara yemekleri var. kültürleri karadenizde yaşayan bir kafkas ırkı oldukları için lazlara abazalara çerkezlere benzer. ülkenin sahil şeridi çok güzel ayrıca türkiyeye göre çok ucuz bir yer.

1|0
    0|0
    • teşekkürlerr :9

• Evet Türkiyeye göre Çook Çok ucuz bir yer Sen türkiyede 500$ Aldiğin Bir telefonu orda 150 Liraya falan aliyorsun.

• batum bir efsanedir sahili sahil taşları Tiflisi bilmem ben desen Ahıskalıyım ahıska bizim kaleyi ziyaret et benim kabilemi tanı :)

1|0
    0|0
    • pekii :) buarada takip ettim bikaç şey daha sorarım

• Tamam her zaman Kalemizi ziyaret asıl Türklerin yurdudur Ahıska :)

• Annem gürcü göçmeni biraz bişeyler biliyorum da burada uzun olur niye sordun ki?

1|0
    0|0
  • Ben Bizat Gurcistanliyim. Gürcistanin en çok Xinkalisi ünlüdür Kebabi Falan Çok güzel yerleri var En Temiz Su BORJOMİ de olur Dahada Anlatirdim ama )) istersen özelden anlata Bilirim Azeriyim Gürcistanli.
    Bu Resimdekiler Xinkali Off Bence ömründe böyle Leztli bişey yememişsindir.sulu sulu.
    http://i.hizliresim.com/YPGRyA.jpg
    http://i.hizliresim.com/YPGRyA.jpg

0|0
    0|0
    • Şimdi övünmek gibide olmasin Gürcistan Yemeklerinin Yaninda Türk yemekleri 0 Kalir o Derece Lezetliler İncimeyin Lütfen.

• Takipte Nickin ne ben bulayim seni.

• d...8 bir bakk yeni takipçin

• Daha çok Karadenizli erkekler tarafından seks amaçlı ziyaret edilen komşu ülkemizdir.Bir de bildiğim kadarıyla dünyada en çok din değiştiren toplummuş.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :D bilgi bilgidir

• Arkadaşim Düşüncen Çook Yanliş Çok geri düşüncelimisin Hiç Öyle bir şey Yok Sana öyle Şeyler Anlatan Gerçektende Eşşekmiş. Gürcistan çok Namuslu çok cana yakin bir ülkedir.şimdi her ülkede olduğu gibi gürcsitnadanada var hayat kadinlari ama Sen düşündüğün kadar değil çok yanliş düşünmüsün.

• Hmm.. Ama ben bunları bir kaynaktan duymadım ki..Gürcülerin namusuna lafım yok zaten.Bizden farkı bu işlerin ucuza olması...

• Çok güzel şarapları ve portakal bahçeleri var... Kaplıcası ve sahilide çok iyi.. Tek sorun erkekleri... Çok paragözler ama gerisi burdan iyi

0|0
    0|0
  • Arada Batum'a geçiyorum ben, sahil bir yer güzel bir plajı var, botanik bahçe falan var oraları gez onun dışında Tiflis de güzeldir. Kliseler tarihi eserler boldur. İçki sigara benzin ucuzdur..

0|0
    0|0
    • teşekkürlerrr :) içki-sigara ucuzsa süperrr olacak ;)

• kumarhaneleride güzeldir.. Bize de bir güzellik yaparsın :)

• Batum'u duydum sadece bir de rus kırması hatunlar asdkasdas :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben gürcüyüm. aklıma geldiği kadar yazabilirim şu an ama detaylı şeyler istiyorsan mesaj atabilirsin :)
    öncelikle insanlar cana yakın sıcaktırlar. türkler gibi ama konuştukları dil biraz kaba oldugu için ilk başta kavga ediyorlar falan sanabilirsin. kızlar genellikle utangaç ve muhafakar oluyorlar. karadeniz yemeklerine çok yakın yemek kültürleri var. lahana , fasülye , mısır unu ve sütle yapılabilen herşey genelde yemek kültürlerini oluşturur.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim :) bir akdenizli olarak çok yabancı geliyor bana kültürler
      ve yeni, yabancı şeyleri öğrenmeyi çok severim..
      artvinden oraya geçecez, tam bilmiyorum nereye gideeceğimi ama heycanlıyım :))

• tanıdı çıkar sevecegine eminim. arkadaşların dediği gibi uygun bir yer ama pek kaliteli ürünler yok. dikkat et kendine :)

• Unlu yemekleri : khinkali xachapuri

1|0
    0|0
Yükleniyor...