"Stir me up" u replay mode da 3 saatir son ses dinliyorum. Yan binadaki amcalar yanlış anlamaz değilmi?

Ben Hadise'yi çok seviyorum. Bende bir huy vardır sevdiğim şarkıyı bin kere dinleyebilirim.

"Ştir me up" u replay mode da 3 saatir son ses dinliyorum. Yan binadaki amcalar yanlış anlamaz değil mi?

Adamlar hacdan yeni gelmiş gül suyu kokuyorlar dermişim :))

Şaka be okey oynuyorlar sesi buraya kadar geliyor :))

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kompliman olarak kool and the gang - fresh çalmıyorlarsa hakketen gül suyu kokuyorlardır..

she's so fresh she's so fresh oo yeahhh

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nasıl bir cevap bekliyorsun bilmem ama başkasını rahatsız edecek kadar yüksek seste müzik dinleyenleri hiç sevmem, zaman zaman döverim, bir kaşık suda boğarım, gözlerini oyar çorbaya katarım falan...

0|0
    0|0
  • hala gelip, "souldancer gel seni stir up'layalım" demedilerse, sadece küfretmişlerdir. şarkını sözlerini ciddiye almamışlardır. zaten 3 gündür de dinlemiyorsundur heralde:)

0|0
    0|0
  • bence 4. miller'i açmış durumda şu anda :)

0|0
    0|0
  • uyuz oluyorum hadiseye sesi çok beter ama kalçalarına lafım yok :)

0|0
    0|0
  • Şuan ben bile yanlış anladım soul.

0|0
    0|0
  • şikayet gelebilir yönetimden bence sana

0|0
    0|0
  • dinle kimse bişey diyemez bu şarkıya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Müzik sesi geldiğine şükretsin onlar. Bizim yan binada bi amca var kulakları duymuyo, gecenin bi saatinde ne izliyosa artık abuk subuk sesler geliyo, açıyo bide sonuna kadar sesi :)))

0|0
    0|0
  • yan binadaki amcalar çoktan sana küfür etmekten abdesti bozmuşlardır zaten, obsesif gürültünün içinde pek niyet bozukluğuna yer açılabileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • halada okey sesleyi geliyor taşları yere çok sert vuruyorlar

ben çok ciddiyim

onlarda beni rahatsız ediyor o seslerle ama

Yükleniyor...