Sizce sanat eserleri eskir mi?

Sizce bir müzik, film, tablo gibi sanat eserleri zaman geçtikçe eskir mi? mesela eski bir müzik dinlerken arkadaşlarınız bu müzik eskidi artık neden dinliyorsun? gibi şeyler söylerler, katılıyor musunuz?
Benim görüşüm ise eskimez hemde hiçbir zaman.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Sanatsal değeri artar ki bu gerçekten paha biçilemez bir hal alır.
    O dönemi anlatan , yaşatan, hissettirebilen kalıcı olmasını sağlayan esere ''buna da çok baktım yaa sıkıldım artık '' gibi bir cümle kurması o arkadaşın sanatla uzaktan yakından alakası olmadığı anlamına gelir. Orada o gördüğün eserin şeklinden çok değeri önemlidir, hikayesi vardır ve o dönem tarihe karışmış olsa da aslında hala yaşıyordur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öyle saçmalık mı olur. eski olan değerlidir, antikadır hatta eğer sanatsa konu. eski müzikler ise her daim daha iyidir, yeni müzikleri de görüyoruz ortada 5 para etmez hiçbiri.

0|0
    0|0
  • bu müzik eskidi? ne kadar da saçma bence de sanat eskimez :) ama düşününce insanlar eskidi diye pop müziklerindne bahsediyor olabilir

0|0
    0|0
  • müzik için diyorum zamanla ya kaliteli ya da çöp olduğu ortaya çıkar :)

0|0
    0|0
    • sadece müziklere de demiyorlar ki.geçenlerde martin scorsese'nin 1980 yapımı kızgın boğa filmini izledim ve aynı şeyi söylediler ama bence izlediğim en iyi filmdi şu ana kadar.ayrıca 820 film izledim bugüne dek ki 820 film içinde en iyisine yerleştirdim her ne kadar eskidi deseler de.

• iyide bak kendin değerlendirmişsin ben kült filmlerin neredeyse hepsini bitirmişimdir ayrıca dediğin filme eski diyen insanın aklından zoru olması muhtemel böyle filmler zamanla değer kazanır eski değil kaliteli film deriz zaten haliyle.

• En azından ben derim (tanıdığım kimse demez ) :)

• Eskidikçe "değerlenenlere" "sanat eseri" denilir zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...