Bir roman yazacak olsaydınız konusu ne olurdu? ne hakkında yazardınız?

Bir roman yazacak olsam , mükemmel aşk üzerine yazardım ya da gerçek yaşamın ötesi hakkında.

peki siz ne hakkında yazardınız?

• AŞK
    27% (3)18% (2)23% (5)Oy Ver
  • TARİHİ KURGU
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DOĞAÜSTÜ GÜÇLER
    9% (1)18% (2)14% (3)Oy Ver
  • FANTASTİK
    27% (3)27% (3)27% (6)Oy Ver
  • AKSİYON
    0% (0)9% (1)5% (1)Oy Ver
  • CİNAYET
    18% (2)28% (3)23% (5)Oy Ver
  • CİNSELLİK
    19% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• Daha önce görülmemiş renkler, görülmemiş meyveler, görülmemiş aşklar, görülmemiş sesler üzerine yazardım. Çünkü bu dünyadan bir şeyler üzerine yazsam mükemmel olmazdı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kafası güzel bir insanın otla imtihanı adlı bir roman yazardım...kurtulmak istediği otu bırakma çabasına dair tabiki mutlu sonla bitirdim o da dünyanın en güzel otu olan meksika otunu sarıp kafası güzel bir şekilde hayatına devam etmeyi tercih etmesi..

0|0
    0|0
  • Dört roman kaleme aldım. İsimlerini elbette ki paylaşmamakla birlikte tür olarak birincisi aşk/macera, ikincisi gerilim/dram, üçüncüsü aşk/komedi, dördüncüsü de aşk/dram... Beşinci romanıma da seneye başlıyorum. Onun türü de belli. Hikayesi, karakterleri ve akışı baştan sona zihnimde yazılı. Adını henüz bulamadık. Ama zamanı var zaten. Türü aşk/macera olacak.

0|0
    0|0
    • romanlarını nereye yazıyosun

• biryerde yayımlıyomusun

• Kendin? Bence yazarlık ölçütü değil bu. Parasını basarak bakkal da bastırır kitabını.
      "Esnafın Elli Tonu" falan...
      Elbette kitabını bastırtmak önemli bir aşama. Ama sanat eserini ortaya koyan birisi zaten eser yaratmaktan zevk alan kişidir. Peru'lu şair Gaucho 3000 şiir yazdıktan sonra bir kitap sahibi oldu. Ben ondan daha şanslıydım. Seneye raflarda çok iyi bilinen bir kitabevinin etiketiyle yer alacak. 2015'te raflarda yani.

• FANTASTİK

0|0
    0|0
  • Tarihi bir roman denemem oldu ancak sonra biraktim yani. ama tekrar yazmak istiyorum

0|0
    0|0
  • doğu ve güneydoğuda yaşanmış cinayetler dağa çıkış sebepleri ve basının çarpıtmaları sonucu bu ülkede kardeşliğe nasıl da hançer vurulduğu üzerine bir kitap yazmak istediğim doğrudur :)

0|0
    0|0
  • Korku :)

0|0
    0|0
    • nasıl bir korku bu ama? cinayet üzerine bir korku mu yoksa doğaüstü olaylar üzerine bir korku mu? :)

• cinayet üzerine :)

• Cinayet

0|0
    0|0
  • cinayet olurdu polisiye olaylara bayılırım.

0|0
    0|0
  • Ayrılık olurdu. Kitabın başında ayrılan çiftin sonrasında ki pişmanlıklarını ve hayatlarını anlatan

0|0
    0|0
  • Hiçbiri çünkü Tarih yazmamışsın tarihi kurgu yazmışsın.

0|0
    0|0
    • tarih hakkında roman olmaz , tarih hakkında kuru bilgi verirsen sen buna roman diyemezsin de o yüzden , tarihi kurgudur ya da tarihi roman da diyebilirsin. roman=kurgu?

• yaşadında mı *

• rüyamda gördüm peygamberin arkasında evliyaların yanındaydı.

• ask tutku sewgı ıhtıras ve seks

0|0
    0|0
  • cinayet olabilr güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Fantastik dogaustu seyler olsun yuzuklerın efendısı gıbı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Fantastik olurdu

0|0
    0|0
  • Şöyle Açlık Oyunları gibi bir şey yazardım herhalde :D

0|0
    0|0
  • kendı hikayemizi bir gün yazacam inşallah aşk hikayesi...

0|0
    0|0
  • macera dolu bir tıp romanı olurdu

0|0
    0|0
  • Cinsellik ve aşk

0|0
    0|0
  • Konusu dram olan bir roman yazmak isterim

0|0
    0|0
  • fantastik , aşk

0|0
    0|0
  • Duygusal yazardım yazardım ağlardım :))

0|0
    0|0
    • çok tatlısın oloooovvv yerim gızım seni :D

• Afiyet olsun :D

• Cinsooo tabikii :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...