Bu yaz Doktorlar dizisi yok mu?

Genelde her yaz Doktorlar dizisi izlenir. Reytingleride baya iyi oluyor. Bu yaz yok mu? Yoksa yine mi var, benim mi haberim yok? :-)))

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sus sus sus...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• keşke başlasa bıkmadan izlerim. :D

0|0
    0|0
  • heyecanla bekliyoruz :D

0|0
    0|0
  • ramazan ayında sahurda cıkar ya :))

0|0
    0|0
    • Hahaha senden önce bir üyede Ramazanda cikiyor cikar dedi :))) Demekki yanilmamis heralde genelde Ramazanda yayinlaniyor :)))

• Ya aynen senden öncekide Ramazan derken sasirmistim.Ne alaka yani Ramazanda yayinlaniyor.Dinle alakasi yok

• dedim ya işte yayın boşluğu var :) onun için ama o dizide güzel ya kutsinin oyunculuğu güzel severim kutsiyi onun için izlerdim zaten adamın gamzeleri de iyi :))

• Daha kahvaltı bile yapmadan beyaz önlüklü Kutsi yi görmek gerçekten günden soğutuyor insanı...

0|0
    0|0
    • Ne yani sabahlar mi yayinlaniyor? Yoksa sen mi gec mi uyaniyorsun?:D Kutsiden hoslanmiyormusun yoksa?

• Hahaha degil mi ama? Iltifat olarak kabullediyorum, cok saol :))))

• Gidiyim de beni Kutsi den soğutacak arkadaşlar edineyim... (:

• Ağzını hayrı açç

0|0
    0|0
  • bızım mıllet doktorları ızle ızle doktor oldu olmasın

0|0
    0|0
  • Show tv ye sor

0|0
    0|0
  • arka sokaklar ve cennet mahallesini de unutmayalım

0|0
    0|0
  • tv izlemediğim için sıkıntı yok :D

0|0
    0|0
  • Tove de ya

0|0
    0|0
  • Daha ramazan başlamadı. :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• En son Doktorlar Oyuncularının söyledikleri sözleri onlarla birlikte ezbere tekrar ediyodum. Durum vahim. :)

0|0
    0|0
    • Hahaha ay fazla izleyince öyle oluyor ya.Bende bazi dizileri izlerken ezbere tekrar ediyorum.Hatta yabanci konusabildigim dillerde görünce ezbere bildigim icin hemen tarcüma ediyorum bazi sahneleri, bakalim dublaj ya da altyazida dogrumu tarcüma ediyorlar mi.Fakat bazen yanlis tarcüma ediyorlar hatta bazi diyaloglari atliyorlar tamamen baska seyler söylüyorlar, bende orjinal diyalogu ezbere bildigim icin hemen farkediyorum.Komik oluyor :)))

• haha
    ay bende izliyorum ne yalan söyleyim.

0|0
    0|0
  • Artık yüksek lisansımızı, doktoramızı bitirdik anladılar doktor olduk gerek duymuyorlar daha :D

0|0
    0|0
    • O zaman helal olsun diyorum sana tebrik eder kutluyorum :))))

• Teşekkür ederim alanımda uzman oldum artık ben dizi yapıcam ders vericem bu sefer :)

• Var mı yok mu bilmiyorum da umarım yoktur :D

0|0
    0|0
  • Olmasınnnnnnmmm :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...