The originals ve tvd hakkında?

Arkadaslar tvd ve the originals izlediğimde vampir olasim geliyo hepside ni yakisikli olur arkadas ozellikle enzo ve klausa bayılıyorum :D bu dizileri izleyince hep hayal kuruorum etkisinden kurtulamiorum benim gibi olanlar var mi bu konuda

Güncellemeler:
Kizlardan daha cok yorum beklerken erkeklerden daha cok yorum geldi cok şaşırdım :D

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğin dizileri takip ediyorum fakat böyle gerçek dışı hayaller kurmuyorum.Etkide bırakmıyor tabi.

0|0
    0|0
    • bir sure bende birakiyo nedense :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesin vampir de olursun sen.

0|0
    0|0
  • hahahah bende özellikle the vampir the vampire diaries izlerken Damon' çok sexsi puşt :D klasun da oyunculuğu çok çook iyi

1|0
    0|0
    • O da iyi ama klaus bambaşka gerçekten 😍😍

• Aynen o aksanina oluyorum bir brada sista diyisi var eriyorum yakisiklida bide erkeklerin izledigine hic rastlamamistim garip gekdi heleki klausu falan seven :D

• ben de tiyatroyla uğraşıyorum da öyle yetenekli adamları izlemenin faydası oluyor :)

• Game of Thrones başladığında aynı şeyler banada oluyordu :D biraz geçsin sonra unutuyorsun. Normal yani devaam... :)

0|0
    0|0
    • Aynen unutuorum dedigin gibi izleyince hoop tekrar ayni sey oluo :D

• bendede bırakıyor rahat ol :D vampir olmayı az hayal etmedım

0|0
    0|0
  • The originalsta Benim idolum kalusun kardesi adini unuttum ama adam cok asil ve benim gibi ask adami ;)

0|0
    0|0
    • Elijah mi :D

• Hahah tamam bakarim birazdan ne tarz muzikler yapiyolar peki :D aynen daha ne olsun ben erkekte konusmaya acaip onem veririm klausta o da var ya adamda olmayan sey yok ki sarisinlara zaafim var klausta sarışın :D ben sert erkek seviorum o yuzden boyle oluyor galiba :D

• Rock tarzi muzik yapiyolar bende elektrogitarla ilgileniyorum ilerde calmak istedigimrock turune yakin caliyolar :) sertvolmak gerekiyo bazen benimde milletinbkalbinibsokesim geliyo bazen ama o da asiriya kacmis :D sarisin demek :)

• Nasıl anlamıyorum, sizin gibiler dizi yerine direkt oyuncuya odaklanıyor, dibiniz düşüyor. Ulan o kadar taş gibi kadın görüyorum ama hiçbi kıpraşma bi' olay olmuyo bende.

0|0
    0|0
    • Diziyede odaklanioruz ama oyuncular iyi ve yakisikli olunca elinde olmadan onlarada odaklanioruz yani diziyi dizi yapan etkenlerden biri sonucta :D

• Klaus ve Elijah :) Adamlar tam soylu asiller :D Hani karizmatikler yakışyorlarda asilliğe :D hayranıyım ben bile :)

0|0
    0|0
    • Hahahah dimi ya oo erkek olarak sen hayransan beni dusun bide yani ama ben klauscuyum daha cok ama elijahida severim elijah takim elbisesiyle butunlestigi icin onu takim elbisesizbegenmiorum.dd

• Hadi ya ben digerlerini baslamaya cesaret edemedim bunlardan sonra.d sen cik ben atarim :D hem sen niye gizlendinki harbiden :D

• Teen Wolf a da başla 3 ü bir arada iyi gider :) The Originals tatile girdi özledik :D

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk izlediğim zamanlar benimde öyleydi :D

0|0
    0|0
  • Damon başkadır ya mimiklerini yerim :))

0|0
    0|0
    • Klaustan once benimda favorim damondı ama hala severjm kendilerini yeni gelen enzo da tatlı ama afi hanzo gibi o ayri mesele:D

• haklısın ben de düsündüm bunu bugün bütün yakısıklıları toplamıslar be

0|0
    0|0
    • Dimi ya birazinida ozellikle klausu gondersinler türkiyeye 😍

• onların yoklugunda benim yeni askım :d dorian gray <3 penny dreadful izlemiyosanız tavsiye ederiimm

• Ilk defa duydum konusu ne kız

Yükleniyor...