Sizinde ilginç koleksiyonlarınız var mı?

Ben her gittiğim ülkeden kupa almak gibi bir adete sahip oldum son 2 yıldır :)) artık Türkiye'de gezdiğim şehirleri de eklemeyi düşünüyorum...

http://i.hizliresim.com/1PlQBA.jpg

Şu anda toprağım olan Çek Cumhuriyeti, Belçika, Qatar, Fransa, Hırvatistan ve Polonya kupalarım mevcut... Polonya'dan aldığım bulaşık makinesinde olduğundan onu daha sonra paylaşacağım :)))

evet sizinde ilginç koleksiyonlarınız varsa paylaşın bakalım... :)) yorumlarınızı da bekliyorum...

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• koleksiyon olarak kendimi topluyorum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 7

• ilginclıgını bılemıyorum ama vardır koleksıyonlarım , lakın ben eskı seylere meraklıyım, kocaman bır pul koleksıyonum mesela yerlı ve yabancılardan olusan ozellıklede alamn reich donemı ve ılk cumhurıyet pullarında ıddıalıyım,6 adet de osmanlı pulum var:) yıne osmanlı madenı paralarından baslayan gunumuze gelen hatıra paraların dahıl oldugu para koleksıyonum var..şinanay radyo çini gibide cesıtlı eskı esyalara sahıbım

0|1
    0|0
    • guzelmiş. baya detaylıdır pul koleksiyonu. ben kucukken babamında vardı ama sanırım yitip gittiler... eskiden cok meshurdu pul biriktşrmek. hala muhafaza edebilmen cok guzel :) diğerleride guzel esyalarmıs gercekten... fotograf varsa görülesi şeyler...

• counurlugu yuksek bır makıne ıle yapacaktım hala kaldı oyle, eskıden cekmıştım ama ozellıkle pulda cozunurluk ıyı olmayınca bır halta yaramıyor

• hmm haklısın :) kısmet.

• clipper koleksıyonum var ennnvayi cesit cakmaklarım var bozuk cakmalarıda tamır edıp calısır hale getırmıslıgım var.s

0|1
    0|0
    • aaa evet buda guzel bir koleksiyon :)) bunu yapan bir arkadasım vsrdı. guzel :)

• 1/4 ölçekli klasik Amerikan arabaları koleksiyonum var..

0|1
    0|0
  • ilginç değil ama bozuk para koleksiyonum var. hem yerli hem yabancı bozuk paraları topluyorum.

0|1
    0|0
    • hmm buda guzel bir koleksiyon. cok fena meraklıları vardır o paraların :)) bir
      zamanlar İstanbul beyazıtta meshur çınaraltı vardı. orada çok değerli eski paralar takas edilir satılırdı... :)

• biliyorum:)) baya biriktirdim zaten. zaten dedemden kalan bir koleksiyona devam ediyorum. türk paraları o yabancı paraları ben topladım. :))

• çok iyiymiş ya :)) bir mirası yaşatmaya devam..

• Market poşeti, çöpe takmak için düzenli biriktiriyorum. anahtarlık kalem pul tabak çanak biriktirmek bana pek anlamlı gelmiyor. biriktiren biriside göstermek isterse bunalıveriyorum.

0|0
    0|1
  • albüm türkçe rap albümlerini topluyorum :)

0|1
    0|0
  • tesbih koleksyonum war :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...