Birşeyler yazan insanlar itici midir? bir saçma soruda benden gelsin :)?

Şiir öykü abartıp roman yazanlar var birde bu ınsanlar hakkında ne düşünürsünüz sizce kendileri için mi yazıyorlar yoksa biz okuyalım diye mi? kitap okmayı sevende baya azaldı gerçi

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Şey ayrı yazılır* :D ikisi de olabilir fakat itici değiller

0|0
    0|0
    • artık aklımda şey i her zaman ayrı yazcam :) cevap için sağol senin için yazan oldu mu lisede akrostiş yapan felan :)

• Yok olmadı daha önce olmuş olabilir sanki hatıra defterlerinde birinin bana akrostiş yazdığını hatırlar gibiyim :D

• :) daha fazla da olmuştur bence cevap için eyvallah bu arada

Kızlar Ne Diyor 7

• İnsanların konuşma özgürlüğü zaten elinden alınmış, bari yazdıklarına karışılmasın.

0|1
    0|0
  • Yazabiliyorsa ne ala ama bazıları güya yazıyor...

0|0
    0|0
  • neden itici olsun? yazmak bir sanattır yetenektir herkesin yapabileceği bir şey değil. şarkı söyleyip resim yapmak gibi. herkes güzel ifadeler kuramaz ki. nesi itici olsun? yazdıkları aptalca olmadıktan sonra?

0|0
    0|0
  • Çok pis yazarım..
    Bkz:Pis.
    aadmfşfk
    Yazmak mükemmel birşey şaka bir yana.
    Ne olduğu, iyiliği, kötülüğü, güzelliği umrunda olmadan sadece yazmak.
    Pek severim.

0|0
    0|0
    • Soruna cevap vermedim -.-
      Tabii ki değiller.. Ama nedense güçsüz insan gibi geliyorlar bana.

• banada öyle gelıyor bende yazarımda herkes gizemli veya cool olmak isterken içini dökmek güçsüz olduğnu düşndürüyor ama yazmak iyidir :)

• Kıskanıyorum bazı kitap yazanları daha iyisini yapabilecek kapasitem varken...

0|0
    0|0
  • Neden itici olsun? Ben de yazıyorum. Sevdiğim için yazıyorum.

0|0
    0|0
  • evet gayet saçma bir soru.
    şair olan, yazar olan insanlar hiç itici olur mu?
    impossible.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bazen yazmak rahatlatıyor insanı. kafandaki düşünceleri kağıda yazdığında düşüncelerinden kurtuluyorsun. bende yazarım arada ama genelde kimseye okutturmam.

0|0
    0|0
  • Sevdikleri için yazıyorlar ve bu benim için fark yaratmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...