Deneme yazacağım, ne konuda olsun?

Arkadaşlar yazı yazmayı seviyorum. Burada ve başka sitelerde de yazılarımı yayınlıyorum. Şimdi gene yazmaya karar verdim ama belli bir konuda sabit kalamadım...

Bana konu başlığı önerebilir misiniz?

Güncellemeler:
Toplumda önyargı

Ekeklerin dul kadınlara bakış açısı

Sevgiye aç insanlar

Deneme yazmak

Pedofili

Gelen fikirler için çok teşekkür ederim. Aralarından bunları seçtim. Ve şuan ilk tercihim olan "Erkeklerin dul kadınlara bakış açısı" konusunu yazmaya başladım. Başlığı değiştirdim ama. "Dul kadınların toplumdaki yeri" olarak.

Fikri veren arkadaşa teşekkürler.. Diğer seçtiğim konuları da sırayla yazacağım.
link

Yazımı yazdım. Profilime ekledim. Ne zaman yazı olarak seçilir orasını bilmiyorum.

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence erkeklerin dul kadınlara bakış acısını yaz

1|1
    0|2
    • Bak gerçekten yazılması gereken bir konu.

• bencede. ama bunun adına dul demeyelim ayrılmış insan diyelim.

• yani öyle daha iyi oluyor toprak nefes yazısını okudunmu toprak okumadıysan bir göz at derim

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence bu ikili ilişkilerden cok açlıga deyin. yoksulluga. neden duygusallık? neden bir önyargı oluşumu? insanların nasıl yaşadıklarına bakmalısın nedersin?

0|0
    0|0
  • Bayanlarin Teknolojiye bakislari ve Teknolojinin neresinden olduklarina dair bir konu yazarsan sevinirim.

1|0
    0|2
  • fantastik tarzda kısa öyküler dene mesela..olmaz mı ?

1|0
    0|1
    • Fantastik tarzda romanlarım var bitmiş. Sıkıldım artık.

• Yazı olarak seçilme işi uzun sürüyor. Bölümler arasına uzun zaman girebilir, kopuk kopuk olur.

• hım peki :(

• deneme 1.2.3.4

0|0
    0|0
  • aşk

1|0
    0|2
  • belki tercihen belki özgün üslup kullandığın için münferit konulara yoğunlaşıyorsun.bu da kendi adına tekrarı okuyan adına sıkıcılığı getirir.

bence sürekliliği olan konuları ele alsan çok hoş olur.geniş bir yelpaze kullanabilirsin yeter ki bireysel konulardan farklı olsun

0|0
    0|0
    • Hem tercihen hemde özgün üslup kullandığım için sanırım... Peki bana bir konu önerirmisin?

• biriken çöpler

0|0
    0|1
  • değişen ekonomik parametreler :)

0|0
    0|0
  • Tango olsun madem.

0|0
    0|1
    • Hımm

• Tango yaparken hangi ruhlarda olduğumuz hangi duygular içerisinde olduğumuz gibi gibi...

• sıcak bişeyler yazsan daha iyi olur.ç :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...