Fikri kitaplardan hangilerini okudunuz?

Fikri kitaplardan hangilerini okudunuz? Hangi yazarı beğeniyorsunuz? Fikri kitaplardan beğendikleriniz neler?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Arap Baharı Libya Kışı'nı okudum en son çok güzel anlatmış Ortadoğu'da dönen olayları.

Zen ve Motosiklet bakım Sanatı'nı şu an okuyorum o da çok güzel. Otomobil aksamlarını adam materyalist ve idealist felsefeyi kıyaslama aracı yapmış. Kitap bir yandan yol kitabı bir yandan da Platon'dan başlayarak madde ile ruhu çarpıştırıyor. Şimdilik çok güzel gidiyor.

Montaigne - Denemeler. Bu her evde olmalı bence.

Cemil Meriç kitapları da zihin açıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• objektif bir adamım , iskender palada okurum , erdal sarızeybek de okurum , necip fazılda okurum , nazım hikmette okurum... diye gidiyor. Halkımız böyle olsa bu kadar kaos oramı ve bilgisizlik alıp başını gitmezdi

0|0
    0|0
    • haklısın böyle olmak en güzeli ama elbet kendi fikrin olacak bunları okurken..

• bunları okurken kendi fikrin olmamalı tüm düşüncelerini bir tarafa bırakmalısın. Fİkrin bunları okuduktan sonra oluşmalı. Anca o zaman okuduğun sana katkı sağlamış olur

Kızlar Ne Diyor 1

• fikri derken?

0|0
    0|0
    • fikir kitapları.. Necip Fazıl, Yahya Kemal gibi yazarların..

• necip fazıldan okumuslugum var. ama daha ck deneme okumayı tercih ederim. fikir derken her alanda kast ettigini varsayıyorum

Yükleniyor...