Ben neden fotolarda çirkin çıkıyorum?

ben neden fotoğraflarda çirkin çıkıyorumm normalde aynaya bakıyorum güzel gözlerde aynı ama fotoya bakıyorum iğrençç benim burnum ısa ama uzun çıkıyor len anlamadım gitti telefondamı sorun var cevapppp

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• off bendede oyle oluyorr yaaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hem çirkinsin hem kısasın

şükür namazına gidiyorum ben beyler

0|0
    1|1
  • senin burda bu soruyu sorarken duymak istediğin cevabı söylüyorum

hazır mısın

ve öyleyse söylüyorum:

sorun telefonda telefonların alayı böyle güzeli çirkin,çirkini güzel gösteriri yani burdan şu sonucu çıkarıyoruz

hazır mısın:

sen güzel birisin. pardon değiştiriyorum iğrenç çıkmışsın demekki afrodit kadar güzel olmalısın

yanılıyo muyum:))

0|0
    0|0
  • "Peynir-ekmek yersen gariban olursun.Ama peyniri,ekmeğin üzerine koyar,bir de kürdan saplarsan sosyete olursun : ))

0|1
    0|0
  • kaç megapiksel o tlf?

0|0
    0|0
  • İyi bir makine al ve düzgün poz ver gaşın gözün ayrı oynamasın.

1|1
    0|0
  • :D telefonumdamı sorun var ehehehe git profesyonel bi nikon makina al onda çekin bakam fark yapacakmı :D eyer fark yok iste kendine güven piskolojini sağlam tut bi sorun olmaz güzel diyosan güzeldir

0|0
    0|0
  • fotoğrafta gördüğün kafanın alanı 25cmkare. Kafan gerçekte 900.veya 1000cmkare. Ayrıntı gösterme gücü denen birşey var. Buna fotojeni derler. Sen küçük alanlarda çirkin çıkıyor olabilirsin bu doğal:)

0|0
    0|0
  • banada herkez yakışıklısın diyor ama bir türlü kendimi begenemiyorum öz güven eksikligimi dersiniz hayır tanıştıgım herkezle tramva etkisi yaratırım ama kendimi begenmiş bir adam degilim fotograf cektirmekten nefret ederim

0|0
    0|0
  • her fotoda cirkin cikiyorsan aslinda orada gordugun gibisindir. rahat ol yahu. bak biz yorgun yamuk cekilip iyiyiz diyoruz :)

0|0
    0|0
  • sorunu fotoğraflarda aramasan da kendinde arasan:D

0|0
    0|0
  • insan gozunun gorme yetegine ulasmis bir kamera icat edilmedi.o yuzden detaylara takilma.

0|0
    0|0
  • fotoğraflar yalan söylemez

0|0
    0|0
  • aynı dertten müzdaribim

fotojeniklik olayı gardaş

0|0
    0|0
  • bende çirkinim ama resimlerde güzel çıkıyorum )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• güzelsin ama çirkin çıkıyosun

nasıl bişisin sen yaa

Doğan görünümlü şahinmisin?

2|0
    1|1
  • kendime asla güzelim demem ama çirkinde asla demem bak canım kendine güvenmelisin belki fotojenik değilsin o yüzden yada makineye bağlı olabilir benim fotohraflarımı bisürü insan beğeniyo güzel olduğumu öylüyorlar ama bazen fotohrafa çekildiğimde ne çirkin çıktım diyorum moralim bozuluyor bazende çok güzel foto oluyo ne yani ben şimdi bir gün güzel bazen çirkinmiyim hayır hep ayınıyım sadece belki doğru pozu yakalayamamışımdır yada güzel durmamışımdır vede makine çok önemli tabiki iyi makineyle çektirirsen güzel olur kendine güven...

0|0
    0|0
    • benim fotoyu görenlerde güzel diyorlar da ama ben hiç beğenmiyormm

• ben beğenmiyorsam ne işe yarar be.

• fotohrafını koy burda karar versinler :)

• sıfatın neyse o cıkıyordur yahu :D

0|0
    1|0
  • Fotoğraf çekilmeyi bilmiyorsundur :D

0|0
    0|0
  • Bütün suç telefonda.

0|0
    0|0
  • realde guzelsindir

0|0
    0|0
  • şekerim bende aynı şeyden muzdaribim. fotojenik olmamakla alakalı bir durum malesef...

0|0
    0|0
  • Dişlerin çirkinse ya da şişmansan ya da ikisi de varsa fotojenik olmuyorsun :)

0|0
    0|0
  • Bende ayni dertden yaniyorum fotojenik olmakla alakali sanirim

0|0
    0|0
  • Fotojenik değilsin ya da gerçekten güzel değilsin. :)

0|0
    0|0
  • ahahah ne güldüm :D herkes öyle!

0|0
    0|0
Yükleniyor...