Tecrübesi olanlar bakabilir mi?

Gitar kursuna gitmeyi planlıyorum bu yaz oda arkadaşımın zoruyla beraber gidecez kendisi çok istiyo ama bana gereksiz geliyo yani seste yok ilerde ne işime yararki sırf arkadaşım için gitar alıp kursuna gidecem tecrübesi olanlar yazabilirmi lütfen

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bir enstrunman çalabilmek hoşbirşey bir ayrıcalık ben gitar, keman, ve bateri çalıyorum her yerde ayrı bir ilgi oluyor insanların hoşuna gidiyor herşeyi geç kendine olan güvenin artıveriyor mutlu hissettiriyor çoğu zaman kafa dağıtmak için en güzel yol oluyor ama enstrunman heves ister ilgi ister sen ne kadar onu sever ona bağlanırsan oda sana müzikteki sevgiyi gösterir bu arada senin için doğru enstrunman gitar olmayabilir artık gitar çok sıradanlaşmaya başladı farklı bir enstrunman tercih edebilirsin ama mutlaka en az 1 tanesini öğrenmelisin...

1|0
    0|0
    • bu arada konservatuvar amaçlı söyledim doğru enstruman olmayabilir diye

• söylediğim gibi keman ya da üflemeli çalgılara hiç olmadı piyanoya eğiliminizin olmasında fayda var özellikle konservatuvar olarak çünkü artık kimse gitar deyince dönüp bakmıyor eskisi gibi değil ilgi azaltı çünkü 10 kişiden 1 i artık gitar çalmayı bildigini sanıp abuk sabuk triplere giriyor :) geçen sene şan eğitimi mülakatlarında gitar çalıyorum dediğimde adam gülmüştü ve artı iki enstruman ı söylediğimde onlarıda getir demişti :)

• Haklısın. Teşekkürler yorum için :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Gitar çalmayı öğrenmenin nesi kötü olabilir ki? 16 senedir Gitar ve Piyano çalıyorum ve her zaman hayatıma güzel şeyler kattı bu. Öğren.

0|0
    0|0
    • Ne kadar sürede öğrenebildin peki gitar çalmayı? Ve hayatına ne gibi güzel şeyler kattı? Sakıncası yoksa yazabilirmisin ona göre boş yere para harcamak istemiyorum

• İleride arkadaşlarınla beraber gitar çalıp şarkılar söyleyebilirsiniz.
    Bence çok güzel , ben hep öyle yapardım :)

0|0
    0|0
    • Evet orasıda var aslında da işte ses olsaydı en azından gitar çalma hevesimde olurdu :)

• Peki teşekkürler :)

• Rica ederim :)

• Hevesin yoksa, Bir de kulak da yoksa kapısının önünden bile geçme derim... Millete işkence çektirirsin :) :D

0|0
    0|0
    • Hevesim yok ama ilerde konservatuar okuycağmız için arkadaş bir yeteneğimiz olsun felan diyor tamam dedimde hiç gönlüm yok :D

• Gönlün yoksa boşver, yapmak istediğin şeyleri yap...

• Ben kendi kendime internette ki gitar kursu videoları yardımı ile çalmayı başardım.Tamam o kadar profesyonel değilim ama kendi kendimi rahatlatacak kadar çalabiliyorum :) Eğer kendine güveniyorsan elin de internet varsa aç bak öğretisi çok

0|0
    0|0
    • Kursuna gidenler bile 3-4 ayda hatta daha fazlası anca öğreniyolarmış ben kendi çabamla Allah bilir kaç senede öğrenirim :D

• Başarılar dilerim :)

• Teşekkürler :)

• Hevesin yoksa deneme bile ızdırap olur.

0|0
    0|0
  • gıtar cala cala seınde guzellesır yanı caba goster

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• git değişiklik olur yeni ortam yeni arkadaşlar

0|0
    0|0
  • arkadaşına söyle o istiyor diye kendi istemediğin birşeyi yapmamalısın

0|0
    0|0
    • Çok sevdiğim bir arkadaşım ondan kırmak istemedim bide ilerde konservatuar tiyatro bölümünü okuycaz arkadaş diyor şimdiden bir yeteneğimiz olsun felanda bilmiyorum gitar bana gereksiz geliyor sizcede öylemi yoksa ilerde işime yararmı?

• bir zararı olmaz işine yarayabilir

Yükleniyor...