The 100 izleyen var mı? Ne düşünüyorsunuz?

Bellamy ölecek mi? Finn öldü mü noldu? Mount Wether nasıl bir yer sizce ve neden karantinaya aldılar bunları amaçları ne? Annesi Clark'ı bulabilecek mi? Kısacası je düşünüyorsunuz fikirlerinizi alayım.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Valla sezon sonu finali mükemmel yaptılar bence 2 si sığınağa kaçtı dağ adamlarıda iyi insanlar ilk 3 bölüm sanırım clark ın annesi arıcak bunları 3 bölüm sonra buluncak sonra daha kötü insanlar çıkacak bunlara saldırcak galiba ama bilmiyorum tahmin :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yok panpa ölmeyecekler hepsi buluşucak.

0|0
    0|0
  • Onu izleyen 10 kişi çıkmaz sanırım burdan millet revolution, supernatural müftelası olmus

0|0
    1|0
  • Clark ve finn basrol oldugu icin oldurmez senarisrtler ama bellamy yan karakter.bu dag insanlari gibi seylerde tamamem filler bolumler maksat bolum cekelim izlensin hasilat yapalim surukleyici degil dizi zaten cok kasinti

0|0
    1|0
  • izliyorum ama son 2-3 bölümü izlemedim o yüzden detay a bakmadan yazıyorum.

0|0
    0|0
  • kesinlikle ölmediler clarkı kurtarmak için bir kahraman lazım değilmi arkdşlar,,, yapmayın böyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bellamy, Finn ölürse dizi biter.Annesi Clark'ı bulamazsa yine dizi biter.Ne olacağı zaten belli.Dağ adamları da neyin nesiyse artık yırtık dondan çıkar gibi bir de onlar çıktı

1|0
    0|0
Yükleniyor...