İstanbul adeta bir başka alem, yaşaması çok zor. Peki ya sizce?

İstanbul adeta bir başka alem.. yaşaması çok zor . .kazancı ise çok güzel . Avrupa'da rastlayamayacağınız şıklıkta restoranlar, mekanlar, AVM'ler. Büyük bir koşuşturmanın içinde geçen yorgun zamanlar. Ya sokaklar falan nasıl.. bence belediye iyi çalışıyor. Bal dök yala misali adeta .. Bütün bu lüks mekanları güzel yerleri gezerken Hıdrellez i bile farketmedim .. O kadar kaptırmışım yani. Hele metrobüse olan düşkünlüğümü biliyorsunuz..

Sorum şu .. İstanbul hakkında ne düşünüyorsunuz ? Hayata dair öyle ilginç kareler yakalıyorsunuz ki

Ben açıkçası pek sevmiyorum tüm bu ifade ettiklerime rağmen .

0|0
138

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• bende sevmiyorum bu şehri ben sadece bu şehirdeki tek bir insanı seviyorum bu şehride bana o sevdiriyor zaten sevdıgın ınsanlar olmadan anlamsız bombos bır sehır burası buraya gelınce Izmir gibi bir şehri bile beğenmıyorsun orasıda ayrı mesele ..

0|0
    0|0
  • burada doğup büyüdüm..ayrıdır İstanbul aşkı..sevgisi kadar kahrını da çok çekiyoruz,çekiyorum kendi adıma..geleceğe dönük planlarımda İstanbul u ziyaret etmek var ..ara sıra gelip güzelliklerini yaşamak var...ömür bitmez yoksa bu koca şehirde..bitse de güzel geçmeyeceği kanaatindeyim...

0|0
    0|0
  • Benim için harika bir sehir. Peki ya sakat insalar? Pusetli bayanlar? Peki ya toplu kullanim araçlari? Tekerlkli sandalyaye mahkum biri arabayla onu bi yere goturecek biri olmadigi surece evde kalmaya mahkumdur. Hiç bi otobus onlari dusunerek tasarlanmamis. Bunun gibi bir çok sey. Bence bencil olmayalim. Hayati birde baskalarinin gozunden bakarak yasayalim.

0|0
    0|0
  • istanbulda birkac gun kaldim yasanmaz burda dedim trafik cok berbat, alt yapi cok kotu, kaldirimlar dizime geliyor cocukla cok zordu disarida yuryus yapmak, otobusler hele berbatti. Sonra korno sesleri, birbirine karisan ezan surekli oglumu uyandirmisti. tatil icin tamam ama yasayamam ben orda

0|0
    0|0
  • istanbul cok guzel ya yabanci arkadaslarim bile istanbula hayran kaliyo bide antalyaya :)

0|0
    0|0
  • Istanbulu tatil amacli seviyorum ama yasanacak bir yer degil dogrusu gerci buraninda istanbuldan bir farki yok ama neyse istanbul aski bir baskadir<3

0|0
    0|0
  • birini ziyaret amacıyla gittiğimde burada yaşanmaz demiştim. hayata dair bir şeyleri artvinin bir yaylasında daha net görmüşümdür. ama ömer faruk tekbileğin istanbulunu severim.

0|0
    0|0
  • Yaşamak için zor elbette...

Herşeye rağmen İstanbul kızıyım.

Buradan başka yerde yaşamak benim için haram :)

Allah mecbur etmesin ve yaşatmasın da...

0|0
    0|0
  • Kalabalık.Sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • İstanbul (L)

1|0
    0|1
  • geberiyorum istanbul sevgisinden... istanbul başlı başına bir dünya, başlı başına bir aşk!

0|0
    0|0
  • istanbul candır

hakkaten masal alemi gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Trafiğini saymazsak güzel bir şehir. Geçenlerde akşam üzeri Taksim-Beşiktaş yolu üzerinden Boğaz Köprüsü'ne 1-1,5 saatte çıktım. Trafik oldukça sıkışıktı.

Topkapı sarayından Boğaz manzarası süper. Forum İstanbul, Sultanahmet,... güzel yerler..

0|0
    0|0
  • İstanbul aşktır,İzmirli olmama rağmen çok sevdim burayı ben :D

henüz 3.senem ...

0|0
    0|0
  • istanbul hayattır neresinde olduguna baglı tbi :)

0|0
    0|0
  • ne senin le ne sensiz ... özlüyorum ama uzaktan güzelsin şehrim :( seni yıpratmış içinde beslediklerin

0|0
    0|0
  • istanbulda otyrym ,tek basıma kalıyorum ,taksıme dalıyorum ara semtlerede uğruyorum

zor tarafı pahalı ve kalabalık

bide diğer alem kısmı var; bar cafe

0|0
    0|0
  • her firsatta dile getiriyorum.

istanbul senden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • İstanbul yaşayan için sıkıntılı uzak olan için hayranlık ifadelerinin geçtiği bir yer.

0|0
    0|0
  • tarlabaşı ve kuştepesiyle aşkitom istanbul.

0|0
    0|0
Yükleniyor...